SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.5

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 191099

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 712 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3230
siema Panowie czy to prawda że nie powinno się jeśc więcej niż 5 gotowanych jaj tygodniowo??;/?? spotkałem sie z taką tezą dzisiejszego dnia i mowiono że... "to nie zdrowe!!"

...w sposób niekonwencjonalny...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
Nie to jest mit jedz śmiało

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
Jem jeszcze owoc i orzechy więc pewnie nie będzie źle :D
ale mogę np. zostawić na trochę we wrzątku, odsączyć, poczekać aż wystygną i zalać odżywką białkową?

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
daaawno obalone, wpisz w wyszukiwarkę jajka, pełno takich działów. Sam jem około 5 jaj dziennie, a mam dopiero 15/16 lat, są tacy co potrafią powyżej 10 dziennie i też nie narzekają. Ostatnio właśnie pytałem się to samo, napisano mi że jedzenie 3-5 jaj dziennie nie jest przesadą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1356 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17360
Dzedor- zalewaj płatki parę godzin wcześniej woda o tem. pokojowej w celu pozbycia sie fitynianów, ale nie zalewaj wrzątkiem ponieważ enzymy trawienne zawarte w płatkach które pomagają nam je strawić(fitaza) nie aktywują się(zostaną zniszczone).
Poczytaj ten temat pisał o tym Domer.
https://www.sfd.pl/Płatki_owsiane-t598078-s2.html
_Quanto. Co do jajek czytaj posty podwieszone, jaja nie szkodzą.

Zmieniony przez - marcellll w dniu 2010-05-22 15:28:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
oo super, dzieki, sog już nie wejdzie;/

czyli, jeżeli bym na noc zalał wodą i zostawił w lodówcę a potem rano jadł, to nic się nie dzieje z IG ani a niczym? a czy mlekiem mógłbym zalać?

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Czyli jak zalewam wrzątkiem mleka i czekam 10 minut to robię jakiś straszny błąd? (płatki Owsiane Górskie Extra)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1356 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17360
Ja zalewam płatki z orzechami i rodzynkami na wieczór letnią wodą przykrywam folią i zostawiam do rana, rano dodaje WPC i ogień możesz mlekiem.Myślę że nie ma sensu zalewać wrzątkiem.

Zmieniony przez - marcellll w dniu 2010-05-22 15:38:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
a muszą stać w lodówce?

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
ale mogę robić tak jak robię czy zalewać dzień wcześniej zimnym mlekiem?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dietka do oceny

Następny temat

Silownia a pilka nozna jak zrobic mase?

WHEY premium