SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolano, artroskopia, łękotka, więzadło, ACL, rekonstrukcja itp.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

Ilość wyświetleń tematu: 659676

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77
NFZ refunduje tylko musisz znaleźć dobrego ortopedę, który przyjmuje prywatnie, a pracuje gdzieś w szpitalu, on ci załatwi takie warunki jak byś płacił za pobyt w szpitalu, poza tym tak jest o wiele szybciej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Sensej,możesz spróbować jeszcze wyciągnąć ubezpieczenie z PZU. Mojej koleżance nie dość,że dali za sam uraz,to jeszcze na pokrycie kosztów leczenia i dzięki temu mogła robić artro prywatnie.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1731
Czy może mi ktoś powiedzieć co to znaczy "ten bok rzepki jest bardziej obciążony/przeciążony" ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54
Dostałem całe 600 zł z ubezpiecznia bo było to jeszcze w czasach LO ubezpieczony na jakies grosze, ale skad czlowiek mogl to wiedziec i watpie zeby dalo sie rekonstrukcje od nich wyszarpac to jest banda złodzieji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Ano banda,ale moja koleżanka była też tylko w PZU ubezpieczona. No nic,pozostaje zrobienie na NFZ, pewnie to się wiąże z dłuższym czekaniem:/ Zdrowia życzę i cierpliwości do naszego cudownego kraju

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39
Ja miałam robioną artroskopie 2 tyg temu w scanmedzie w krakowie na NFZ ......polecam bardzo pod każdym względem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54
A niewiesz czy rekonstrukcje robią na NFZ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39
tego nie wiem ale warto zapytac...z tego co widziałam tylko dwoch ortopedów z scanmedu współpracuje z NFZ, moge Ci polecić szczególnie jednego , tego ktory mi robił artroskopie , jestem bardzo zadowolona :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3576
Jak dla mnie artoskopia diagnostyczna, czy shaving albo usuniecię ACL to jedno, a rekonstrukcja to poważniejsza sprawa!
Sansej89, w Krakowie nie wiem, ale na pewno nie warto myslec o szpitalu, ale ukierunkowac się na dobrego operatora, wiadomo w prywatnych klinikach są najlepsi, ale na NFZ tez można u dobrych, nigdy jednak nie wiadomo na kogo się trafi. Niestety trzeba odbyć kilka wizyt prywatnych. Tak sie niestety to odbywa, że masz namierzonego doktorka co robi takie rzeczy i jest w tym dobry, idziesz do niego prywatnie do gabinetu i on wyznacza Ci termin operacji w ramach NFZ w szpitalu w którym pracuje i terminy wówczas są chyba mniej odległe (znam to z autopsii). Może to jest dla Ciebie oczywiste, a może nie, wiec lepiej napisać. Myślę, że lepiej "zainwestować" w ten sposób (niższe koszty, albo przynajmniej rozłożone w czasie) i nawet poczekać trochę, oczywiście myslę o jakis rozsądnych terminach (kilka m-cy) niż wyłożyć 7500. Dla mnie to byłoby trudne i na pewno musiałabym prosić o wsparcie rodziny, lub wziąć kolejną pożyczkę, choc pracuję już wiele lat!!!
Jesli chodzi o Kraków to akurat nie wiem (dla mnie za daleko, więc się nie interesowałam), ale zdaje mi się, że w wątku były namiary na dobrych operatorów, niestety trzeba przejrzec watek, miałeś chęci z tego co czytałam. Wymiękłeś?
Zdrówka życzę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 340
Pisałem kiedyś ale nikt mi nie pomógł, może teraz się szczęscie uśmiechnie ;)
Poszukuje jakiegoś dobrego ortopedy w województwie świętokrzyskim(chodzi o rekonstrukcje ACL). Najlepiej z NFZ, mogę dłużej poczekać, bo funduszy na prywatny zabieg nie mam, a no bo skąd ma student wytrzasnąć?;/ Dużo słyszałem o jakimś dobrym ortopedzie w Busko/Busku-Zdroju(nie wiem jak się odmienia ;/) Wiele osób go poleca, ale nigdy nie mogę złapać dokładniejszych namiarów. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś podał mi jakieś informacje.. nazwisko, adres czy numer telefonu. Jestem miesiąc po usunięciu więzadła, wyprost i zgięcie mam maksymalne i na mięsień czworogłowy nie narzekam, jedynie co mnie denerwuje, to 'uciekanie' kolana, które niekiedy mnie nachodzi, więc czas najwyższy pomyśleć o rekonstrukcji ;] Z góry dziękuje za pomoc
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

żółte zęby

Następny temat

Bóle kolan - przeciążenie?

WHEY premium