SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zycie wiezienne,symbole i takie tam ...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1284919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Siwy_Hahar,ma rację.Telewizor otrzymuje się w nagrodę za wnisokiem wychowawcy oddziału,który opiniuje dany wniosek do dyrektora.
A zreszta wyobraź sobie wieźnia z np. z 15 letnim wyrokiem zamknietego za komuny,który wychodzi teraz a nie miał przez ten czas stycznościz telewizją .To jakby przeniósł się w czasie...jak myslisz by zareagował?


" certum est,quia impossible est"

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
Gladiator ale nie zawsze przypadek z mojej rodziny ktory nie chce dokladniej opisywac bo nie moge tez artyluk jaki wymieniles i czlonek rodziny zyl na lepszym poziomie niz ja po prostu caly zaklad byl oplacony gruba kasa i tyle.

Doradca w dziale Combat/samoobrona

-----------------------------
>>>>BJJ OPOLE<<<<
-----------------------------

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Wszystko się może zdarzyć,ale nie w Łodzi.Tutaj siedzą "Popelina" 258@3kk na celi dla "N","Jedrzej" 258@3kk dla celi dla "N", "Materac " 258@3kk z osmiornicy dla celi dla "N", Tadeusz S. 258@3 kk dla celi dla "N" i pieniądze jakie posiadaja w niczym im nie pomagają.Są szykanowani,bici ,poniżani przez klawiszy,jesli trafiają na dzwięki a trafiają.
Zgodzoę się np. z tym,że jakies 5-7 lat temu jak nie było takiego rygoru jak teraz wiele mozna było załatwić za kasę.Jednak kilka afer w łodzi,pozamykani z tego powodu pracownicy słuzby więziennej i się skończyła bajka.Teraz jest tragedia...

" certum est,quia impossible est"

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
"GIT MOŻE SPAŚĆ DO DRUGIEJ LUB TRZECIEJ LIGII JESLI KTOS DOTKNIE GO BERŁEM/SZCZOTKA KLOZETOWĄ/,WSADZI MU GŁOWĘ W GIER/KIBEL/ LUB JESLI WEŹMIE OD KLAWISZA KLUCZ DO RĘKI LUB GO PODNIESIE Z ZIEMI"

to jak ma wziąsc ten klucz?

==============================================
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/15.gif[/img]Melanżowcy z sfd cz.1Melanżowcy z sfd cz.1Melanżowcy z sfd cz.1
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=94536
Melanżowcy z sfd cz.3- wypad na discoMelanżowcy z sfd cz.3- wypad na discoMelanżowcy z sfd cz.3- wypad na disco
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=95206
Melanżowcy z sfd-wesele Zdzisia i VeronyMelanżowcy z sfd-wesele Zdzisia i VeronyMelanżowcy z sfd-wesele Zdzisia i Verony[img]../../buziaki/15.gif" alt="" />
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=98352 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciuchy w pierdlu, kiedy się nosi swoje, a kiedy drelichy ?
jak wygląda sprawa przepustek? i czy są jakieś zajęcia resocjalizacyjne w grupach?

Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lubię oglądać filmy o więzieniach, ale chyba mało który pokazuje prawdziwe oblicze pierdla

Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy to prawda, że każdy więzień mówi, że jest niewinny ?
jak myślicie ile osób tak naprawdę siedzi niewinnie?

Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i ostatnie pytanie chyba. kiedy więźniowie z różnych cel się ze sobą kontaktują?

Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
e jeszcze kilka zadam. czy dużo studentów siedzi w pierdlach, i czy to prawda, że jak ktoś siedząc studiuje to dostaje codziennie przepustki do szkoły? albo jak ktoś pracuje na zewnątrz to go codziennie puszczają do pracy?

Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 212 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1277
1)nieprawda, że policjant czy straznik musi byc cw....elem lub frajerem.jest jeszcze jedna kasta wsród więzniów >ani nie grypsują ani nie trzymają z frajerami.poza tym wiele zalezy od człowieka.więzniowie to jednak ludzie w większości na nie najwyższym poziomie umysłowym,rozwiązujący swoje problemy przy pomocy siły i to najczesciej jeszcze grupowo więc zalezy od skazanego policjanta czy podda sie fizycznie (bo może byc dośc dobry żeby sie go bali nawet w grupie) lub psychicznie bo na tym najbardziej zalezy współwięzniom nienawidzącym takich skazanych.poza tym ważne jest za co sie idzie do więżnia będąc przedtem psem.policjanci sa niejednokrotnie osadzani w izolacji od grypsujących i mimo nieformalnych kontaktów wewnątrz więzienia SW próbuje zapenic im jako taki byt w spokoju (tu wazne za co siedzisz).

2)to prawda z telegazetą>były takie kontakty a także przez zwykłe radio na falach ukf-u (sprzęt do kupienia bez problemu-cena ok.30 zł;))

3) co do pracy > jest to przywilej i np. u nas więzniowie pracują przy sprzątaniu miasta (oczywiście ci z lekkimi wyrokami) oraz przy remontach trakcji kolejowej.oczywiście są to wybrańcy i w bardzo nikłych ilościach.

..każdy zatrzymany mówi że jest niewinny .podejrzewam, że pod celą więzniowie mówią sobie bajki na temat czego to nie dokonali a prawda jest taka że większość znich to nie bardzo rozgarnięci goście którzy wpadają przez głupote,alkohol lub dlatego, że chca byc twardzielami i dają sie sobą wysługiwac tym mądrzejszym z kasą (tkzw.żołnierze mafii;))

całe to grypsowanie i uwaga temu posawiecana to środek zastepczy aby przetrwac> niektórzy nawet nie potrafia juz inaczej życ jak wyjdą po kilkunastu czy nawet kilku latach i ..wracają do pierdla bardzo szybko po wyjściu.wyobrazcie sobie dorosłego faceta który musi uwaząc żeby nie powiedzieć czegoś,nie przykucnąc tak a nie inaczej,nie dotykac tego czy tamtego...paranoja. jak zabawa dla dzieciaków.jeszcze tylko zamiast bicia mogliby sobie pokazywać "zyg,zyg marchewka.." jakby któryś dotknął czego nie mógł dotknąc.po kilku latach takiej zabawy to naprawde mozna miec juz zjechany łeb i własną zone uważac za przestrzeloną gdy ja sie dotknie własnym członkiem.
wybaczcie mi ale fascynacja obyczajami wieziennymi pachnie mi podniecaniem sie czyms co tajemnicze.a to wcale tajemnicze nie jest tylko po prostu chore jak 3/4 grypsujących - i nie chciałbym tego poznać ani wam nie życzę.

""wolę żeby mnie dwunastu sądziło niż żeby mnie sześciu niosło""

""wolę żeby mnie dwunastu sądziło niż żeby mnie sześciu niosło"" http://www.przepisy.e-box.pl/phpbb/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lennox w K-1

Następny temat

Kiedy nastepuje pierwszy ruch przeciwnika...

WHEY premium