SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zycie wiezienne,symbole i takie tam ...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1284616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Mysle ze w praktycznie kazdych okolicznosciach moze isc do sądu. Chyba ze i on byl uzbrojony, pijany lub nacpany i kogos atakowal.

Jezeli nie to raczej niz nie usprawiedliwia zrobienia z czlowieka kaleki.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
Dokladnie to bylo tak ze stalismy na miescie i kolega palił fajke (trzezwy), i Wypisali mu mandacik, on go nie chciał wziąsc i sie klocil z nimi, lecialy jakies bluzgi z jego strony i wtedy dostał po nogach. Przez kolejne 2 godz jeszcze jakos chodzil ale pozniej jak siadl to juz nie wstał i jezdzi na wozku po raz kolejny.

Dziekuje wam za odpisanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
jeśli tak było jak piszesz,czyli on nie używał wobec policjantów siły(chodzi mi o to że nie byli oni zmuszeni działać w obronie własnej) to jak najbardziej ma szanse próbować

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2009-07-04 11:29:13

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
opisz to pobicie przez policję.

tatuaż na pewno coś oznacza - ale o to musisz zapytać właściciela... na pewno nie jest to nic szczególnie związanego z puchą.. taki tam, as pik

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 184 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12140
Czy w zakładach typu otwartego lub półotwartego są grypsujący? Czy tylko w placówkach typu zamkniętego? Jeżeli skazany trafia na placówke typu otwartego bądź pół-otwartego i wyraża chęć grypsowania czy jest to możliwe?


Dzięki z góry za odpowiedzi.

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 232
Wrócę do waszych poprzednich dyskusji. Nie tylko w 80 latach SW biło więźniów. Teraz, co prawda nie słyszałam o takich sytuacjach, ale znam człowieka który pod koniec lat 90-tych (to był chyba 1999 rok) trafił do AŚ i był dotkliwie bity przez strażników tylko dlatego, że grypsował. Bili go kilkakrotnie, jednak ta osoba nie zrezygnowała z przynależności do podkultury - w końcu strażnikom znudziło się bicie...
Dwa lata temu kiedy ta osoba trafiła ponownie do AŚ i cały czas gryposowała, była izolowana przez SW od grypsujących i przez pierwsze tygodnie przebywała z osobami niegryspyjącymi (nie wiem w jaki sposób, ale w końcu ten człowiek wymusił na SW aby go przenieśli do celi gdzie są grypsujący).
Kos_a w ZK typu półotwartego i otwartego są grypsujący.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
Witam!
Mam pytanie...Czy jeżeli mój kolega podczas trzymiesięcznej sankcji w AŚ,nie grypsował,a siedział za tzw."dziesionę z dwóją",po ponownym osadzeniu może grypsować?Czy jeżeli będzie chciał należeć do grypsujących,musi zostać "podniesionym"?Czy może jeszcze raz bez problemu dokonać wyboru?Proszę o jakieś szersze wyjaśnienia "kumatych osób"

---------------------------------------------------------------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Z tego co się orientuję powinien zostać podniesiony, ale generalnie zależy też jaką przyjął postawę procesową i jakie wyjaśnienia złożył.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
Napewno był i jest w porządku,nikogo nie sprzedał,powiem nawet,że był tam przez kolegów,którzy dokonali przestępstwa,on nawet nie brał w tym czynnego udziału,jednak jak to się mówi wziął "na bary winę",i na szczęście z racji tego że nie był wcześniej karany,po trzech miechach uchylono mu areszt,i ma teraz zawiasy...Z tego co wiem,miał szacunek u grypsery...Stąd moje zapytanie,czy jeżeli chciałby grypsować,to czy nie może ponownie zadecydować o tym sam...

---------------------------------------------------------------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 437
sam to moze jedynie wyrazic chec grypsowania a czy bedzie mogl to zalezy od tego czy ktos bedzie chcial go podniesc ,i czy ogol sie na to zgodzi.jezeli zawita do puchy to napewno od razu nie bedzie grypsowal.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lennox w K-1

Następny temat

Kiedy nastepuje pierwszy ruch przeciwnika...

WHEY premium