SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zycie wiezienne,symbole i takie tam ...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1284441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
przede wszystkim biegiem na obdukcję.

po drugie podczas sprawy karnej o czyn, za który taka osoba została zawinięta nie usiłowałbym na jej miejscu usilnie udowadniać, że został pobity przez funkcjonariuszy, wystarczy napomknąć o tym w swoich wyjaśnieniach, złożyć do akt ksero obdukcji itp.

Dopiero po prawomocnym zakończeniu sprawy karnej wytaczać sprawę cywilną przeciwko funkcjonariuszom.

Troszkę inaczej widziałbym tę sytuację, gdyby osobie np. postawiono zarzut czynnej napaści na funkcjonariusza.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 445

Bo bez omki nogi jak za słomki hehe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
"psom" "qrwy" - na komendzie też taki odważny byłeś czy był ogonek pod siebie i "z całym szacunkiem, panie aspirancie..."

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 445

Bo bez omki nogi jak za słomki hehe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Lol

Kolejny internetowy gangsta madafaka

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 445
Queblo powiedz mi dlaczego kasujesz moje wypowiedzi a jak ktoś mnie obraża to tego nie kasujesz?

Bo bez omki nogi jak za słomki hehe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1813 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20681
Jaki jest sens grypsowania? Po co dobrowolnie dłużej siedzieć? Czy nie lepiej wykazać skruche i mieć wyje.bane na grypsowanie? Po co się męczyć jak można wcześniej wyjść? Tego nie rozumiem troche... Ale koleszków nie można wydać, to fakt.

http://www.sfd.pl/TankAbbot-_fotki-t429136-s7.html

"jak dorastasz Twój żywot staje się po prostu ciężki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
a nie widzisz subtelnej różnicy pomiedzy "internetowym gangsta madafaka" a "chamem bez szkoły"? Ja widze dlatego skasowałem.
Poza tym denerwuje mnie jak w internecie wypisuje się na policje psy,****y itp podczas gdy w realu jest dokładnie jak mlkv pisze, nie mówie ze Ty też tak robisz, ale z reguły jak to przysłowie mówi,małe pieski szczekają najgłośniej.
Ponadto prosiłem o coś w zwiazku z opisem...

A po trzecie jakby nie było to temat "więzienny" ,a Twój post nie miał z nim nic wspólnego( oczywiscie nie znaczy to że nie można o tym pisać. Wręcz przeciwnie,można,choćby w nowym temacie,ale opisać dokładnie co i jak,pisać normalnie,nawet jak się trafiło na policjanta ****a to napisać dlaczego uważasz go za ****a czy psa a nie ze od razu policja to ****y a każdy kto z nimi trzyma jest taki sam)
Nie jestem zwolennikiem gloryfikowania policji,zdaje sobie sprawe z tego ze w policji też pracują typowe psy i ****e(też miałem z takimi styk),jak w każdym innym zawodzie. Ale za to jestem wielkim przeciwnikiem internetowego kozaczenia

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1813 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20681
Trafiają się wporządalu psy. Typek z osiedla jest policjantem to normalny koleś, koksuje, jara zioło, jak dorwie malolata z zielonym to zabierze i sam zjara. A kurva wszędzie się jakaś znajdzie. Ja robie w głupiej fabryce to na codzień mam styczność naprawde z fałszywi kur.vami co tylko czekają, aby cie podpier.dolic do majstra hehe. I nie mają z tego nic, a podpier.doli cie taki i sie lepszy czuje. Także nie ma co uogólniać. Wszędzie są ludzie i taborety.

HWDP to sie politykom powinno krzyczeć w tym kraju.

Zmieniony przez - TankAbbot w dniu 2009-04-28 20:12:13

http://www.sfd.pl/TankAbbot-_fotki-t429136-s7.html

"jak dorastasz Twój żywot staje się po prostu ciężki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Jaki jest sens grypsowania? Po co dobrowolnie dłużej siedzieć? Czy nie lepiej wykazać skruche i mieć wyje.bane na grypsowanie? Po co się męczyć jak można wcześniej wyjść? Tego nie rozumiem troche... Ale koleszków nie można wydać, to fakt.

Tank sens leży w tym, że człowiek grypsujący zupełnie inaczej funkcjonuje w warunkach zakładu karnego/aresztu śledczego. nikt Ci za darmo nie doyebie, nikt Ci niczego nie ukradnie, nikt Cię nie ma prawa szantażować, ubliżać, obrażać. Na celach niegrypsujących bywa różnie - na pewno zdarzają się wypadki, że nie grypsujesz i siedzisz z normalnymi ludźmi, z których nikt nie zrobi Ci żadnego świństwa. Ale reguły nie ma, różne rzeczy się zdarzają.

Taka jest subtelna różnica.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lennox w K-1

Następny temat

Kiedy nastepuje pierwszy ruch przeciwnika...

WHEY premium