SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zycie wiezienne,symbole i takie tam ...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1285140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 320
A skąd pracodawca wie że byłeś karany?

SKIFHLIZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 329 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7912
Może zażadać świadectwa niekaralności z sądu i wtedy dupa. Ale generalnie pracodawcy proszą o to bardzo rzadko. Nie słyszałem jeszcze o przypadku kiedy ktoś pytał o karalność nie licząc pracy w ochronie czy policji
Sam wyszedłem mając 26 lat i zdobyłem pracę bez problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 256
bylam pewna, ze szzcegolnie w polsce zwraca sie na to uwage, zreszta czasem znaki zewnetrzen zwracaja na to uwage. Ale czy jest cos takiego, ze po jakims czasie jest 'wymazanie' przeszlosci z akt oczywiscie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
1. Istnieje instytucja zatarcia skazania. Funkcjonuje automatycznie, o ile dobrze pamietam ( nie chce mi sie sprawdzac w kodeksie karnym ), mozna rowniez zlozyc wniosek. Kiedy samo zatarcie nastepuje - zalezy bodajze od rodzaju przestepstwa badz od konkretnego sadowego wymiaru kary w danym przypadku ( znowu nie chce mi sie sprawdzac w kodeksie ).

2. W dzisiejszych warunkach na rynku pracy ( odplyw 1-1.5 mln ludzi ) karany znajdzie bez problemu robote.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 329 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7912
Ja mam "kropkę" pod okiem ale w okularach nie widać ;)
Zatarcie skazania następuje najwcześniej po 5 latach na wniosek skazanego a samoistnie po 10 latach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Podejrzewam ze w wypadku jakichs tam ******l to moze nastapic nawet szybciej niz w 5 lat na wniosek, ale jak juz pisalem nie chce mi sie tego sprawdzac, zreszta chyba x razy juz o tym bylo na forum. Jak nie w combacie to w dziale "prawo" na inso.

Skoro mloda ( mamasita ) tak zainteresowana to niech ruszy dupsko do wyszukiwarki i sobie sprawdzi.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 256
mlkv mloda mammasita wie, ze moze sie od was czegos dowiedziec, wiec nie widzi sensu szukania gdzie indziej. Kto pyta wie wiecej, wiec licze na was chlopaki!!poza tym fakt, ze odpisujecie sprawia, ze moge smialo pytac, prawda?chyba, ze sie myle to prosza o wyrazna odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4984
1.A jak to jest z psycholami,czy osoba która wjechała na kryminał,grypsuje i np. często okalecza lub w inny sposób uszkadza ciała gadom jest jakoś traktowana ze szczególnym szacunkiem wsrod innych gitów ? Słyszałem tez że psychole mają wydziaraną "kropke" na czole,czy na taką dziare trzeba sobie zasłużyć swoim postepowaniem w zakladzie karnym czy np. wystarczy to za co sie siedzi ?

2.Czy osoba która siedzi za gwałt dorosłej kobiety ( np. 25 latki ) nikogo nie sprzedała itp. może grypsować ?

3. Czy osoby skazane na dożywocie mają pojedyncze cele czy siedzą z innymi osadzonymi ?

Ring Jest Moim Kościołem,Walka Moim Niebem,Mixed Martial Arts Moją Religią

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 329 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7912
1. Nie jest traktowana z szacunkiem, na karniakach raczej budzi niechęć, robi wieczny przypał swoim zachowaniem i naraża kolegów na kłopoty. Czasy mody na samookaleczenia (nie licząc patologii jak np. Bytom) bezpowrotnie mineły, teraz każdy chce mieć życie łatwe i przyjemne, komputerek na celi itp.
2.Nie
3. Jeżeli nie mają kategorii "N" siedzą razem z innymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 256
moze zbyt prozaiczne pytanie, ale po co ludzie sie krzywdza tam? po co krzywdza innych? co im to daje? maja poczucie wyzszosci?z drugiej strony to sie w zaden sposob nie odzwierciedla na zewnatrz.Kazdy z pewnej perspektywy jest miekkie jak gabka, i dlatego musi sie zamaskowac? juz kiedys Tomek mi odpowiedzial o 'psychicznych' teraz kolejna osoba w sumie powtarza to samo pytanie, jak to jest?po co oni to robia??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lennox w K-1

Następny temat

Kiedy nastepuje pierwszy ruch przeciwnika...

WHEY premium