SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zycie wiezienne,symbole i takie tam ...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1284396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 275
Oglądałem z nim kiedyś jakiś wywiad w tv i opowiadał podobną historię tylko że nic nie wspominał o jakimś bronieniu nastolatka. Wtedy mowił że zaj...ł temu gościowi za, że ten walnął do niego jakimś głupim tekstem. Przyznał się, że wcześniej miał już na koncie jakieś "małe sprawki". Było tez coś o łańcuszku i o ile dobrze pamiętam to nie zarzekał się chyba, że go nie wziął- ale tego pewien nie jestem. Co do reszty jestem pewien, że tak powiedział także chyba coś nasz polski strongman kręci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 232
W Lublinie, z tego co słyszałam to może i sporo grypsujących jest, ale sami nie wiedzą po co to robią...
Znam wielu facetów którzy siedzieli kilkanaście lat temu. Teraz większość młodych tylko po to grypsuje, żeby nikt nie powiedział na nich ch** Jak to mówią grypsowanie idzie do lamusa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Grypsują bo w tym miescie przywiązanie duze jest do tego ,jak ktos nie fafal to jest koniem i niech gna ,to są fakty duzo malolatow fafa zeby potem byc powazanym w srodowisku jako git chlopak ale fakt faktem grypsowanie powoli zanika.Jesli chodzi o miasta to naprawde lublin jest chyba najsztywniejszy ciezko zwyklemu chlopakowi tam bylo sie odnalesc wiem mieszkalem tam dobre 5 lat, przywiązuje duze znaczenie do słow czasem przez przypadek mozna kogos urazic a nawet otym nie wiedziec, innym miastem to chyba Chelm gdzie jezdzilem do dziewczyny tez maja zasady na dobrym poziomie ogolnie wydaje mi sie ze lubelszczyzna jest sztywna, teraz przebywam w wawie i tez sztywno jest mysle Lublin Wawa Chełm to takie miasta gdzie zasady maja znaczenie duze dla ludzi tam mieszkajacych

Zmieniony przez - CocoJambo7 w dniu 2009-03-05 09:56:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
ale bzdura
tak oczywiście są 3 miasta sztywne w RP a reszta już nie ?
prawda jest taka, że wszędzie są ludzie i ludzie i nie trzeba grypsować żeby mieć zasady
poza tym znam wielu pseudokozaków grypsujących którzy po wyskoczeniu przechodzą na drugą stonę ulicy i znam wiele którzy leżeli nie grypsowali bo mówili , że grypsera to już nie to co kiedyś, że to zwykła hołota w grupie która może w ZK coś może ale na zewnątrz już niewiele
1

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Odnośnie tego Pudziana to pamiętam jak kiedyś mówił, że, gdyby nie Strongmani to byłby gangsterem, teraz gada, że napewno by nie był i jeszcze te różne wersje dlaczego siedział... Kręci coś, ale cóż osiągnął tyle w sporcie, dzięki swojej ogromnej pracy, że można mu to wybaczyć...

"http://www.efakt.pl/Sportowcy/artykul.asp?artykul=31845"

- Był taki przypadek, że dwóch, trzech chłopaków, bramkarzy, ze mną zaczęło - opisuje strongman sytuację wskutek której trafił za kratki
- Powiedziałem, że nie chcę się bić. No, ale jak sprowokowali bójkę, to nie po to mi mama jeść dawała, żeby ktoś mnie klepał po głowie. No więc to ja ich oklepałem. A że w Polsce jest takie prawo, że nie jest ważne kto zacznie, ale kto jest bardziej poszkodowany - a już wtedy trenowałem długo karate, trochę boksowałem, wyciskałem na siłowni i potrafiłem się bić - więc to oni dostali. Wystarczyło raz uderzyć i delikwent leżał - tłumaczy "Przeglądowi" Pudzian."

inna wersja:

"Do aresztu śledczego wsadził mnie miejscowy boss. Jest człowiekiem bardzo bogatym, wpływowym i wyjątkowo brutalnym

Właśnie poszło o tę brutalność, bo nie mogłem patrzeć, jak się znęcał nad osiemnastoletnim chłopcem. Bił go, aż chłopak upadł, potem skopał leżącego i stanął mu butem na twarzy" - relacjonuje.

Właśnie ta scena z butem wyprowadziła mnie z równowagi

Pobity bandzior oskarżył Mariusza o napad i kradzież złotego łańcucha."



Zmieniony przez - greg 82 w dniu 2009-03-06 11:03:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 584 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31758
w chelmie mieszkalem 20 lat teraz w lublinie. Nie wiem na czym ta 'sztywnosc' sie objawia ale za kase mozna wszystko gwalciciel po wyjsciu i odsciadce w chelmie udaje wielkiego kozaka a grypsujacy to wychudzone leszcze ktorzy pojedynczo nic nie zdzialaja. Mowie ogolnie bo czasem naprawde mozna trafic na charakternego czlowieka ale wiekszosc to ****y cwaniaczki a jak widza kogos wiekszego to s******laja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiadomo ze w kazdym miescie sa ludzie ale mowie w tych miastach naprawde zasady maja wartosc , mieszkasz w lbn popatrz na te dzielnice ja mieszkalem na Tatarach(tam wynajmowalem mieszkanie)granicza z Kalina i Bronowicami.Wedlug Mnie na osiedlach Tatary-Bronowice-Kalina-Czechów-Srodmiescie-Stare Miasto to osiedla gdzie sztywno jest naprawde, sam wynajmowalem mieszkanie w bloku nieciekawym ale nic do mnie nie mieli wiec bylo bez problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
CocoJambo7 skończ z opowieściami o twardych miastach. W każdym jest tak samo,nie ma tak że Lublin jest sztywny a np Łódź nie. Wszędzie są dzielnice mniej bezpieczne i bardziej bezpieczne,zarówno na Lubelszczyźnie jak i w centrum czy na zachodzie kraju. Nie ma się czym podniecać.
1

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
1. Pudzian - z jednej strony trochę to takie, no... niskie jeśli kręci. Z drugiej strony u Pudziana od dłuższego czasu widać przejście od wielkiego faceta dźwigającego ogromne ciężary i tym zarabiającego na życie do takiej, jakby to ująć, osobowości medialnej. Przykładów jest kupa - taniec z gwiazdami, zespół muzyczny z bratem, etc.

Z pewnością fakt że komuś kiedyś dał po głowie czy tam nawet może się i bawił w jakąś gangsterkę mniej przeszkadza stereotypowej publiczności strongmenów niż cioci kloci i sąsiadce władzi które włączają telewizor wieczorem po porcję codziennej rozrywki. Zmiana wersji może wynikać zatem z wymagań wizerunku medialnego.

Ale biorąc pod uwagę dokonania Pudziana ( na chwilę obecną jest chyba najbardziej utytuowanym aktywnym Polskim sportowcem, piłkarzowi z 1/8 takich dokonań nasze media lizałyby dupę od rana do wieczora ) to trudno Mi osobiście go potępiać.

2. Dyskusja o miastach sztywnych. Bez sensu.

W podanym jako przykład sztywności mieście Warszawa, jak napisałem poprzednio, były Policjant był członkiem ( wcale nie szeregowym ) jednej z czołowych grup przestępczych.

Jednej ze znanych w całej Polsce grup przestępczych wywodzących się z Warszawy przewodził były konfident i współpracownik SB ( Wołomin, pan o pseudonimie "Wariat" ).

W konkurującej grupie do rangi prawie bossa doszedł człowiek, którego "zasady" zaprowadziły potem w kominiarce przed kamery TVN'u, a który "przy okazji" sprzedał wszystkich ludzi z którymi kiedykolwiek współpracował ( dziesiątki, jak nie setki nazwisk ).

Można tak długo dalej.

IMO prawda jest taka że "zasady" od dłuższego czasu się sprzedały i nie ma co wyróżniać miast "sztywnych" i innych.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5880
przeczytalem od deski do deski, przyjemnie sie czyta mimo ze zajelo to kilka dni.. porzadne moderowanie przynosi efekty..

tak wlasnie zadalem sobie pytanie czy na ochronkach/cwe.lowni sa jakies reguly ??
siedza tam policjanci i cala reszta... to czy inni wspolwiezniowe maja inne podejscie do tych co gwalca/morduja dzieci ???
wiadomo ze do nich nie ma nikt dotepu a jakos qrw.a nie chce mi sie wierzyc ze oni maja tam poprostu spokuj..


a czy moze ktos wie gdzie mozna znalesc filmy dokumentalne z tvp2:
nie sad cie skarze pedofilu oraz o tym policjancie co zabil Przemka Czaje..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lennox w K-1

Następny temat

Kiedy nastepuje pierwszy ruch przeciwnika...

WHEY premium