SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zycie wiezienne,symbole i takie tam ...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1281551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37
poruszajace to jest "WYBACZ MI" Z TVN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12583
pierwsze tam piszesz że wbijasz w jakiś chłopów czy Bóg wie co tam z nimi wyprawiasz za śwnistwa, później piszesz o "wybacz mi z tvnu" a ja myślałem że z ciebie jakiś git chlopak jest :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37
spoko ale ja to pisalem do nie jakiego don pawson ktory mi pisze jakie to "poruszajace wyznanie"a swinstw znimi nie wyprawilem bo sa przeszczeleni:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Nie chce mi sie czytac calego tematu ale smieszne jest to ze ktos wiedzac tylko ze ktos inny ma gdzies kropke na twarzy odrazu mowi ze to taki czy nie taki.

Kazda kropka w kazdym miejscu oznacza cos zupelnie innego. Tak samo rozne wzory z kropek tez maja rozne znaczenie.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 285 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2409
kropki nic nie znaczą. albo masz hajs albo jesteś pz albo to i to. kropki se możesz robić gdzie chcesz a reszta ma i tak na to wyyebane no chyba że jakieś dziady z komuny z wyrokami po milion lat hehehe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
No masz zapewne sporo racji.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema prosba do kogos , dobrze znajacego prawo karne a wiec tak, jak to jest z listami do aresztu sledczego? bo widzenie ma tylko rodzina? a list normalnie moze pojsc??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 232
Listy dochodzą normalnie. Idą jednak sporo dłużej niż do osoby skazanej, ponieważ przechodzą przez cenzurę (sąd/prokurator zależy do czyjej dyspozycji jest aresztowany). Jeśli będzie w liście cokolwiek dotyczącego sprawy, to może być zatrzymany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
wiecie co bo moj kochany siedzi teraz znowu po raz kolejny i te wszystkie tatuaze znam ale jak czytałam te 50pare stron bo wiecej mi sie nie chcialo, to nie bylo wzmianki o 5 kropkach na lewym nadgarstku u góry w takim ukladzie jak na kostce do gry. ktoś mi kiedys mowil co to tylko ze ja biedna nie pamietam a mnie to zawsze ciekawilo oprocz tych jego innych kropek ktore mi powiedzial co znacza a tej nie chcial pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
a co do listu to ja jeden dostalam pocięty po prostu ze byly wyciete ze 3 linijki reszta doszla normalnie .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lennox w K-1

Następny temat

Kiedy nastepuje pierwszy ruch przeciwnika...

Wiecej