SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zycie wiezienne,symbole i takie tam ...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1283840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3774
prawdziwe grypsowanie skonczylo sie razem z upadkiem komuny... teraz miano gita mozna sobie kupic i nawet sa przypadki ze ktos siedzi za majty i grypsuje....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokładnie jak wyżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3156
co oznacza że gościu ma pomalowane oczy cienką kreską wokół ?? tak jak kobieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1350
Prawdopodobnie oznacza to człowieka o sprawdzonym przez organizację więzienną zaufaniu. o ile są to przedłużenia zewnętrznych kącików oczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3156
ok dziex bo starsznie czesto widze takie osoby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 129 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3134
co ty czleniu ******lisz mi o symetri moze sam sie na niej wzorowales . Co ty mu wogule mowisz wjedzie na szytwno cele na Petke i nikt nie moze powiedziec co bedzie dalej nawijasz jak Git bije sie z gitem to fakt jest podanie reki i zgoda po walce:) a co bedzie jak bedzie chcial znim sie tluc nie czlowiek bo bedzie siedzial na P2 i tam i taki trafic sie moze nie powiedziales mu nic otym ze taki sparing jesli przegra nie konczy sie:) na podaniu reki ale przeciez ja symetrie ogladalem :)he wytlumacz mu jeszcze co ma zrobic jak go gad wrzuci na cele nie grypsujaca jak ma sie wybic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3774
bez komentarza... ja i tak bede cie uwazal za 15 letniego dzieciaka co sie bajek naogladal.... i nie chce mi sie juz z toba klocic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 129 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3134
a mi z toba,do***ales sie do tej symetri ale fakt faktem jakies rzeczy zniej prawda sa ,a ty sie spinasz chcesz na sile pokazac ze ******le glupoty a ty wiesz wszystko,ile od***ales ze czujesz sie mocny i przedstawisz koledze jak powinien sie zachowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 329 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7912
Przede wszystkim kolega powinien się zastanowić czego chce. Czy chce być przestępcą, mieć szacunek, czy chce szybko wyjść itp.
Jeżeli zależy ci na krótkim i spokojnym pobycie w więzieniu nie zaczynaj grypsować- może się okazać że np. w razie buntu czy głodówki przekreśli to twoje szanse na warunkowe przedterminowe zwolnienie...
Nie podejmuj decyzji pochopnie. Pamiętaj że każdy wybór niesie za sobą określone konsekwencje.
Jak wejdziesz na celę to współwięźniowie sami ci wytłumaczą o co chodzi. Pamiętej tylko że podanie ręki to w więzieniu ważny znak więc jeżeli jeszcze nie będziesz wiedział OCB to witaj się raczej słownie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 129 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3134
nie dotyczy widzen tam mozesz sie przywitac z rodzina najblizsza poprzez gest podania reki nie wazne kim jest twoj brat czy ojciec
a co do tego co pisal Tomek to jak masz ziomka co tez siedzi w tym samym kryminale a nie grypsuje to nie podac reki mu nie mozesz zreszta jesli to bylby twoj dobry ziomek to by nawet jej nie wyciągał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lennox w K-1

Następny temat

Kiedy nastepuje pierwszy ruch przeciwnika...

WHEY premium