SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zycie wiezienne,symbole i takie tam ...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1283935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26584
łezki :D nie klucta sie :P

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29
siema jestem małolat mieszkałem w bielsku białej wjechałem do pudła jak miałem 18 lat za wiele paragrafów nie były to jakieś bzdury prawie wbili mi PZ mam zajechane 7 miechów na sztywnej celi 2 tygodnie na izolatce w wadowicach powiem wam że przeszedłem niezłą szkołe życia to nie to samo co ulica na wjeździe wiedziałem o co chodzi ale nie do końca moje białko było jasne i wyraziste że nie sprzedałem wiec po tygodniowej solówce podniesli mnie do grypsowania powiem ze nie było łatwo jeden za wszystkich wszyscy.......
codziennośc nie dawała sie odczuć gdyż ją zabijały podjazdy sparingi podkrecanie bajery jazdy z frajerstwem itd itp do czego dąże grypsowanie jest subkulturą wiezienną i tam powinno zostać coraz cześciej spotykam sie z koleżkami którzy sie tym chwalą jak zegarkiem z pierwszej komuni w****iają mnie ci co mówią ze wszystko wiedzą a mógłbym z nimi pojechać np grypser to frajer w rzeczy samej a grypsujący to człowiek a pozatym dla mnie jako GIT-a jest totalną niewyróbą nieznajomośc dziar które sobie robią ludzie w pudle a później sie nimi chwalą sam mam kilka każda coś oznacza kazdy jest dla mnie świety ale dlaczego koleś który wjeżdza za dragi ma dziare verita santa re skoro nic w życiu nie ukradł to myśle że na dziś trzeba krańcować aha pozdro dla Ludzi z Bielska Białej z szacunkiem i powarzaniem siedemnacha

nie pękaj małolat

...
Napisał(a)
Usunięty przez wilk80 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co to jest pz?
...
Napisał(a)
Usunięty przez wilk80 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
człowiek za co tępiliście innych w celi?
np wchodzi spokojny łepek do celi i co, od razu jazda po nim, bo jest grzeczny chłopak który gdzieś zbłądził?


Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2007-03-01 08:49:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31
tępi się frajerów i konfidentów , ludzie ponoszą konsekwencje jak już ... najczęściej są to poldasy ( świeżaki ) no i za zakrętki mają np pagaje albo coś ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a tak prostszymi słowami?
i jeszcze jedno
czy konfidentem będzie ktoś kto pobił policjanta w obronie własnej i zgłosił to na policję, zanim zdąży to zgłosić policjant?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
no i za zakrętki mają np pagaje albo coś ...
Mozna wyjasnic...?;D

a skad wiezniowie w celi na samym wstepie wiedzą że jest konfidentem >?

Zmieniony przez - Maniek87 w dniu 2007-03-01 09:36:10

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Maniek, raz że wiedzą za co siedzisz, a dwa, to w zadnym innym srodowisku jak w więziennym wiadomosci nie rozchodza sie tak szybko. Więzniowie wiedza o sobie wszystko, nawet jak bys byl z Pomorza a poszedl siedziec na śląsku to szybko wyjdzie co zmalowales bo w kryminale nic sie nie uchowa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lennox w K-1

Następny temat

Kiedy nastepuje pierwszy ruch przeciwnika...

WHEY premium