SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zycie wiezienne,symbole i takie tam ...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1284527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8607
beretta znam wspomniane przez ciebie forum, czytalem troche bo bylo pare tematow o tuningu ale to sa sami gliniarze praktycznie i nie bardzo da sie z nimi gadac przez net.
jak rozmawialismy o przerobkach samochodowych to mowili tylko takie jest prawo i juz. wole gadac z gliniarzami na ulicy - jak mnie widza i jestem na tyle opanowany zeby kulturalnie zaczac rozmowe to sa bardzo wyrozumiali i nie wymadrzaja sie jak na wspomnianym forum

==============================================
Nie ma tego zlego ... czego bym nie zrobil

Dobrze jest żyć, ale życ dobrze jest lepiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2486
Ja juz Ci napisalem beretta pomysl zanim cos napsizesz, twoje glupie komentarze uwazam za groteskowe. Kim ty w ogole jestes, ze mam sobie niby zasluzyc na komentarze. Ludzka głupota nie zna granic.

Moderator w dziale j.obce

nexus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
Teraz ty zaczynasz?

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Doradca w Rukopasznyj Boj/Samozaszczita

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
o co tu chodzi? Ludzie, wróciłem z Paryża i powie wam, że kurde się nie kłóćcie, ponieważ możecie zepsuć mój jakże udany humor!

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Doradca w dziale Combat/Samoobrona

Everybodys stupid, but not as stupid as Johnny Knoxville!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gladiator kiedyś napisałeś, że ****ów się sadza w osobnych celach. skąd klawisze wiedzą kto jest ****em, a kto nie?

Pozdrawiam wszystkich

Moderator działów: "Dla zielonych", "Prawo komputerowe", "Administracja" na K** ( http://komputery.katalogi.pl/ )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4408 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Gladiator, mnie interesuja relacje klawisz - więzień.
Jesli możesz, to prosze napisz cos.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 212 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1277
nexus.nie zauważyłeś: "bez odbioru" ?

""wolę żeby mnie dwunastu sądziło niż żeby mnie sześciu niosło""

""wolę żeby mnie dwunastu sądziło niż żeby mnie sześciu niosło"" http://www.przepisy.e-box.pl/phpbb/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
mariusz 1979 i jakryc..jutro napiszę,gdyż dopiero co wróciłem do domu.Cały dzien spędziłem dziś w sądzie obserwując dwa dośc długie procesy/od 8:00 do godz.17:00/ i jestem skonany.Muszę poza tym jeszcze dzisiaj zweryfikowac pewne spostrzeżenia i notatki.

" certum est,quia impossible est"

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Frajer to tez czlowiek. Mozesz nie grypsowac i byc normalny. Frajerzy tez wyp*****laja ****ow spod celi. Jakos tak chyba troche Gladiator jezdzisz sobie po tych frajerach jakby to z natury byli jacys gorsi i mieczaki. Ale nie zawsze tak jest. Tym bardzie ze czasy nawet w pierdlu sie zmieniaja i to co bylo 5 lat temu nie musi byc tak teraz.


Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4408 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Gladiator - ja bedziesz miał czas to pisz.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lennox w K-1

Następny temat

Kiedy nastepuje pierwszy ruch przeciwnika...

WHEY premium