SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zycie wiezienne,symbole i takie tam ...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1285107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1813 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20681
kumpel wyszedł z puchy dwa dni temu, ale jeszcze się z nim nie widziałem, podobno frajer ale to ciekawe, różne opinie krążą po osiedlu pogadam z nim to sie okaże po gadce, zachowaniu bedzie raczej widać. Przesiedział coś koło 3 lat za różne kradzieże, rozboje i jakieś tam ******ły

może sie dowiem to i owo, ale jak sie okaże frajer to z nim nie trzymam heh

http://www.sfd.pl/TankAbbot-_fotki-t429136-s7.html

"jak dorastasz Twój żywot staje się po prostu ciężki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 437
st_<a co .wybierasz sie na wczasy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
st_ a masz cos wspólnego z jakąś organizacją ze chcesz sobie takie cos wyryć?
Po drugie,prośba,zmien avek bo nie dosc ze łamie regulamin to jeszcze jakiś nieuk ******lnął w nim byka.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 945 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5560
Queblo już zmieniłem a co do tego czy jestem zwiazany z jakas organizacja to odpowiedź brzmi nie, pewnie chodziło Ci o marines bo oni mają takie dziary, nic z tych rzeczy, po prostu chciałbym mieć ten napis to dla mnie taka złota myśl. A na wczasy sie nie wybieram, ale życie bywa przewrotne.

oby zawsze była wolność.Amen

edit: aha i dalej nikt nie odpowiedział na moje pytanie.



Zmieniony przez - st_ w dniu 2008-10-28 15:17:17

"...po co te sceny że w tym życiu nic nie warto zrobić cokolwiek by się wybić ponad bagno..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34
Witam.
Mam takie pytanie czy można sobie wytatuować na karku tdk bedac na wolnosci i nigdy nie siedząć??Czy jest to mozliwe tylko za murami wiezienia dla gitów tylko?
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
jak zapłacisz to Ci w każdym punkcie dziarania zrobią co sobie zechcesz,tylko pytanie,po co?chcesz zaszpanowac tym,czy dać znać kobietom że jesteś sam ?

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-10-30 20:47:27

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 259
czy ma ktoś jakieś książki o tematyce więziennej bardzo bym prosił o przesłanie z góry wielkie dzięki mój mail [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
a przeczytałes cały ten temat? Podawali na wczesniejszych stronach linki.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34
Zaszpanować kobietom?? Tylko że tdk na karu oznacza tylko dla kata. wiec jaki zwiazek z kobietami? Ale mi chodzi o to czy to byloby w porzadku, gdyby ktos mial to wydziargane a by nigdy nie siedzial.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
ja ten skrót znam jako "tylko dla kobiet"

Wg mnie to troche dziwne. To tak samo jak ubieranie się w wojskowe ciuchy tych co to nigdy nawet w wojsku nie byli.

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-10-30 23:16:03

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lennox w K-1

Następny temat

Kiedy nastepuje pierwszy ruch przeciwnika...

WHEY premium