SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zycie wiezienne,symbole i takie tam ...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1285276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 194 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6543
no dobra a ja mam pytanie: jak trafia chlopak np. 19-20lat (nigdy nawet nie spisany) powiedzmy za pobicie z kolegami 2 ludzi z policji albo strazy miejskiej i nie sprzedal kumpli i tylko on siedzi czy jest inaczej traktowany niz koles ktory trafil za kradziz/pobicie zwyklego obywatela ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do pytania kolegi o mandaty to znam przypadek że koleś siedział za to i grypsował, tzn nie wiem na ile to można grypserą nazwać, fakt faktem że siedział w celi z goścmi którzy grypsowali.
PS.Dużo tych mandatów masz że sie boisz że Cie zawiną?Przecież za ok 1000zł mandatów nie zamykają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 209
Czysta ciekawość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22683
sirdonald za mandaty to Cie posadza na jakis miesiac to bedziesz na przejsciowce siedział tam raczej sobie nie mozesz grypsować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 129 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3134
Gladiator pytanko do ciebie nie wiem czy siedziałes a jesli tak to piszac ksiązke sprzedajesz bajere na wolnosc (ch** ze juz sprzedana jest po częsci) bo nawet na witach nawija sporo osob co nie siedziało a zarazem inne pytanie do ciebie czy migielka to znaczy ze widzisz przez mgle? ze nie roz***ales sie na kolegow a druga sprawa moze smieszna dla ciebie byc ale dochodzi do przypadkow ze mozna ponoc walic sobie przerwe w zyciorysie po dołku pytam ciebie jak piszesz ksiazke to wiesz:) ale znowusz jak mozna to jak osoba grypsujaca zapyta cie- podkrec na to bajere to gleba a i pytanko mam jesli czlenio prawie zabil pacjentke dostal 15 lat do od***ania i na sprawie mial 2 łezki to czy znaczy to ze płacze za wolnoscia>? <ze go ****a albo bity jest?>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 129 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3134
co do kolegi co pytal o mandaty teraz za ulunga mozesz grypsowac:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 209
Więc mam jeszcze pytanie.
Jak np. bym siedział za te mandaty ten miesiąc na przejściówce, a potem w przyszłości noga by mi się podwinęła i chciałbym grypsować, to co bym musiał powiedzieć, że siedziałem ale nie mogłem grypsować bo byłem na przejściówce.
Proszę o odpowiedz kogoś kompetentnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 350 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9408
Co znaczą trzy kropki na lewej dłoni ułożone w trójkąt? Pomiędzy nimi litery S K

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 826 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5840
Co do tych mandatów i innych takich pierdół, grypsiarze nie pozwolą ci grypsować za takie coś, dla nich to nie jest przestepstwo. grypsować siedząc za alimenty albo za mandaty to jest tak jak wydać na siebie wyrok...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 129 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3134
gowno widocznie wiesz bo teraz sie zmienilo i za ulunga mozesz grypsowac fakt szacunku za to duzego nie bedziesz mial ale grypsowac mozesz
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lennox w K-1

Następny temat

Kiedy nastepuje pierwszy ruch przeciwnika...

WHEY premium