SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciekawe zycie Typera w UK :-)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
Tak pomyslaem,ze napisze pare slow w zwiazku z pewnymi wydarzeniami z jakimi mialem do czynienia w ostatnim czasie.

Niedawno bylo dosyc glosno o pobiciu 3 Polakow przez grupe mlodych angielskich gnojow.

Od 4 miesiecy pracuje jako ochrona w sklepie.Robota gowniana,ale lepsza taka niz "zmywak" W ostatnim czasie udalo mi sie zlapac paru zlodziei.Pech chcial,ze 2 z nich bylo ponizej 16 roku zycia.Podczas zatrzymania uzylem oczywiscie odpowiedniej perswazji silowej - nie dalem im poprostu s******lic z fantami.Nie dostali lania,ale jak to bywa zostali oczywiscie wypuszczeni przez policje po ok 30min.......Zdazyli przyjsc z powrotem do sklepu i sprzedac swoja historie jak to dostane wp*****l i tak dalej.

Niestaty puscily mi troche nerwy i zglebowalem jednego z nich.Nie przyjal zadnego strzala tylko rzucilem go na glebe.I to byl moj blad....

Nastepnego dnia zjawili sie rodzice tego malego s****ysyna oskarzajac mnie o pobicie,duszenie itd itp....Moje szczescie polegalo na tym,ze moj manager stoi twardo za mna i po dluzszej utarczce slownej z nimi wyrzucil ich ze sklepu.Niestety to nie byl koniec atrakcji,bo tego samego dnia wpadla delegacji tutejszych "przecinakow" skladajac propozycje konkretnego w******lu

Coz sie dzisiaj okazalo?Odwiedzila mnie i mojego managera policja spisujac zeznania,gdyz szanowni rodzice wlacznie z malym zasrancem zlozyli na mnie doniesienie.Moje szczescie,ze z tego co wiem to nie ma obdukcji.

Jakiez niepomierne bylo moje zdziwienie jak wysiadajac z autobusu zobaczylem delegacje powitalna w liczbie ok +15 malych za***anych gnojow.No coz pomyslalem - bedzie ciekawie.Jednak przeszedlem obok nich normalnie i nic sie nie stalo.Nagle mnie jednak oslnilo -****e chca wiedziec ,gdzie mieszkam,bo szli wszyscy razem za mna.Nie majac innego wyjscia grzecznie zaproponowalem 1 vs 1 co nie spotkalo sie z przyczylnym przyjeciem miejscowych,gdyz zauwazylem u kilku z nich palki

Co mnie uratowalo?Okazlo sie,ze obok mnie mieszka gliniarz.Wyskoczyl z domu akurat jak dzielilo mnie od nich ok 2-3 metrow....Pierwszy raz w zyciu gliniarz wybawil mnie z opresji.

Niestety po rozmowie z nim wniski sa dosyc****owe,bo:

a)czesc z tych s****ysynow moze miec ponizej 16 i w zwiazku z tym jezeli ja sprzedam strzala to leze i piszcze,bo to ja jestem dorosly,a on dziecko....
b)gnoje poruszaja sie najczesciej tylko w grupach - czyli wychodzi na to,ze bez swiadka zawsze bede uwalony....Nawet jezeli s****iel splunie mi w twarz to i tak ja bede winny jak mu w******le.
c)maja poparcie swoich po***anych rodzicow - zreszta Angole vs Polacy zaczna byc powoli dosyc popularnei tylko czekaja jak nam do******lic.

Jaka z tej historii moral?

Najlepiej miezkac w Ojczyznie i robic porzadki po swojemu
Niestety jest jak jest,a najsmieszniejsze jest to,ze wyjechalem z Polski zeby unkiac klopotow i sie ustatkowac.

Moge tylko tyle powiedziec,ze jezeli ktokowiek z Was bedzie mial do czynienia z zafajdanymi szczawikami z Anglii to naprawde lepiej olac sprawe i wogole nie zwracac uwagi nawet jezeli gnoj Cie wyzwie,bo wszystko jest po ich stronie.Wiem,ze to brzmi bardzo****owo,ale niestety Polacy majacy problemy z takimi****kami stoja praktycznie na straconej pozycji - szczegolnie w sytuacji jezeli nie bedzie swiadkow danego zdarzenia swiadczacymi na nasza korzysc.Wiem tez z pewnych zrodel,ze policja,sad, da predzej wiare takim po***om niz obcokrajowcom.

Tak zdaje sobie sprawe,ze niepotrzebnie rzucilem tego pajaca na glebe,ale jak ktos ubliza mojej matce to i tak zachowalem sie bardzo spokojnie.

PS.

Najgorsza jest jednak ta bezsilnosc w jakiej sie znalazlem.Wiesz,ze racja jest po Twojej stronie,a i tak****a mozesz zrobic.

Zmieniony przez - Typer w dniu 2007-03-14 23:50:28

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
u mnie w grecji jest tak samo
nie warto sobie zawracac glowy nawet bo nastpnego dnia przyjda w kilkanascie osob i Cie zapakuja do worka na smieci. Nie mowie tu o grekach,lecz o albanczykach tu zamieszkalych. Strasznie dziwny narod jesli chodzi wlasnie o takie sprawy jak nie 1 vs1 wyskoczy do Ciebie,lecz na nastepny dzis przyjdzie w kilkanascie osob. Jak nie masz plecow to nie pozostaje Ci nic tylko uciekac mowie z wlasnych przezyc.Taka mala lakcja zycia.

pozdro/

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Fakt, niepotrzebnie rzuciles go na glebę. Ale to juz wiesz i nie ma co sie rozwodzić nad tym.
Cholerne jest to, ze wykonywałeś swoją pracę-nie pozwoliłeś kraść.
Tak naprawdę to z takimi leszczami się praktycznie nie wygra.
Zawsze się skonczy co najmniej przeciągiem w domu, gdy juz się dowiedzą gdzie mieszkasz i najpierw wybiją szyby, a potem moze nawet sprobują podpalić, młodziez ma teraz inwencje.
Moze im przejdzie i powoli zapomną...
Siedzę i myślę co bym w takiej sytuacji zrobił.
I nie wiem.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Skrzyknijmy ekipę z SFD, załatwmy wszystkim paszporty na lewe nazwiska i polećmy tam skasować wszystkich gnojów w dzielnicy typera
P.S. ja kiedyś miałem podobną sytuację, tylko że w Polsce. Zaczepił mnie naćpany gnojek z 3 kolegami. Ale w utarczce słownej to ja zwymyślałem jego matkę i sprowokowałem go do ataku, a że rzecz się miała w blokowisku gdzie mieszkam, świadków też miałem kilku a nie skończyło się dla niego na glebie

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1344
współczuje chłopie bo z takimi kilkunastoletnimi parasolami jest zawsze największy problem; hamulców brak, a wyobraźnia rozbudowana... też zastanawiam się co w Twojej sytuacji byłoby najlepszym rozwiązaniem...

uważam że mimo wszystko powinieneś szukać pomocy w obowiązującym tam prawie, zgłaszać i jeszcze raz zgłaszać... Policjanci muszą mieć w papierach dowód na to że sytuacja jest napięta.. ja zdaje sobie sprawę z tego że prawo jest takie jak wszedzie, czyli kulawe, ale weź pod uwagę, że próba działania na własną rękę spowoduje to, że rodzice tych parasoli ugotują Cię przed sądem...

aha nie wiem jak to jest w UK ale w Polsce sprzedanie tematu w prasie i zrobienie z siebie ofiary na tle rasowym działa bardzo mobilizująco na różnego rodzaju organizacje :) powodzenia nie daj się!

"Ziemia ma skórę, a ta skóra ma choroby. Jedną z nich jest człowiek."-Onkel Friedrich

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
Mariusz wszyscy wiemy,ze w UK jest pelno burakow przynoszacych wsytd naszemu krajowi.I nic sie na to nie poradzi.Tylko,ze ja widze kazdego tygodnia jak mlode gnoje wyzywaja obcokrajowcow,wlasnych rodakow i nikt z tym nic nie moze zrobic.Kradna,cpaja i nap*****laja innych jak maja przewage min 5 vs vs.Im lepiej tym wiecej.Ja rozumiem,ze podobne akcje sa normalne w Polsce,ale tutaj problem dotyczy Anglii.A uwierz mi,ze mieszkam w dzielnicy praktycznie uwazanej za przedmiescia i majacej opinie bardzo spokojnej.Wedlug mnie to problem ogolnego przyzwolenia na takie zachowania,bo nasuwa mi sie tylko pytanie - jak wiele rodzin mialo podobne klopoty jak ja wokolicy?Nie wierze,ze jestem pierwszy.

Najbardziej obawiam sie teraz o moja zone.Pracuje bardzo blisko mojego sklepu i mooge iec tylko nadzieje,ze nie wiedza nic o niej.Nie wyobrazam sobie gdyby cos jej sie stalo.....

Wcozraj znaojomy ochroniarz opowiedzial mi historyjke o kolesiu,ktory pracowal w PC World i zlapal tez kilku gnojow na kradziezy.Tak dlugo go prowokowali az pewnego dnia stracil panowanie nad soba i spuscil w******l szczylowi,ktory splunal mu w twars.

Efekt - kilka tygodni w areszcie,wyrok,utrata pracy.A koles byl rodowitym Angolem.

Wyglada na to,ze jestem chyba nastepny

A co do policji.....nie wiem musze to przemyslec.Nie wiem jak jest tutaj,ale z Polski to mam same "ciekawe" wspomniena na jej temat

Marian - w mojej sytuacji potrzebowalbym tylko jednego - zeby gnoje byli +16,bo jak nie to jestem zalatwiony.Przy okazji - wczoraj dowiedzialem sie,ze jeden z tych zlodziei ma jeszcze 15.Mialem konkretne szczescie,bo dalbym sobie reke uciac,ze ma ok 18(i nie mailbym reki .A tylko czekalem na chwile,kiedy spotkam go na ulicy poza praca.Zdrowo bym sie przejachal...

Zmieniony przez - Typer w dniu 2007-03-15 10:36:33

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miałem taką akcję z gnojami w Polsce, wiem że to "boli" a im większa różnica wieku tym większy ból
człowiek jak ma te 30 lat to zasługuje na szacunek, a nie na zaczepki gnoi dla których mógłby być ojcem

roziązaniem dla młodzieńczych wybryków była by kara publicznej chłosty (obawa przed wstydem szybko by ostudziła największe temperamenty), ale przecież mamy XXI wiek i musimy być humanitarni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1344
bezstresowe wychowanie i nadmierna pobłażliwość jeszcze długo czkawką nam się bedzie odbijać... :(

"Ziemia ma skórę, a ta skóra ma choroby. Jedną z nich jest człowiek."-Onkel Friedrich

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
no niestety w Polsce nie jest lepiej

choć nie pracuje w sklepie ale w GI to grożenie śmiercią pobiciami podpaleniami itp słysze co służbe, ale ja to jeszcze nic

najgorsze jest to że ta nasza młodzież kochana grozi pobiciami itp babom ze sklepów i one kończąc pracę o godzinie 21 boją sie autentycznie wracać do domu
a do tego zarabiają psie pieniądze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
Swiete slowa - nic dodac nic ujac.....

Bezstresowe wychowanie - jeden z najwiekszych idiotyzmow naszych czasow.

Wlasne to mnie najbardziej boli...zona,rodzina,niedlugo dzieci - mam nadzieje,ze w przyszlym roku i nagle sie okazuje,ze ja stary kon,ktory niejedno przeszedl nie moze obronic sojej rodziny.Gdybym byl sam to moglbym zobic tak jak kiedys to bywalo,ale teraz....ehh kurevskie zycie.

Buby tylko,ze w Polsce to mailbym "przyjaciol" od wyprostowania cwaniakow,a tutaj**** jeden wielki.

A co do kobiet - tutaj jest tak samo.S****iele nie uszanuja nikogo.Z tego co wiem jakas Slowaczka dostala wp*****l po tym jak wyrzucila kilka razy gownazerie z restauracji.....

Zmieniony przez - Typer w dniu 2007-03-15 11:08:59

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Escrima Doce Pares

Następny temat

Złamanie nosa

WHEY premium