SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciekawe zycie Typera w UK :-)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
Dzisiaj rozmawialem z gliniarzem,ktory byl spisywac nasze zeznania.Z tego co mowil to zednej sprawy nie bedzie,bo nie ma ku temu podstaw.

Zeby bylo jednak ciekawiej jeden z tych mlodych s****ysynow wraz z kilkoma kolezkami i (chyba) jednym z rodzicow pojawil sie dzisiaj na przystanku,gdzie czekam po pracy.Nie odezwali sie slowem,nie wsiedli do mojego busa tylko jak wsiadalem to uslyszalem tekst:"Tak to jest ten ..."

Pozyjemy zobaczymy,ale odnosze wrazenie,ze gnoje chca mnie w cos w******lic.Moze licza,ze jako piewrszy zaczne dym - nie wiem....Faktem jednak jest,ze jakos nie chce mi sie wierzyc,ze ponownie dzisiaj byli o tej samej godzinie co ja w tym samym miejscu.

Zdaje sobie sprawe,ze jedynym wyjsciem jest zachowanie zimnej krwi,ale nie da sie ukryc,ze nie jest to takie latwe jakby sie wydawalo.

Kicius - po ile godzin pracujesz w tygodniu?Masz zmiany 8,10 czy 12g?

Zmieniony przez - Typer w dniu 2007-03-21 23:08:55

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak masz takie problemy w obcym kraju to jedyne wyjście mówić o takich rzeczach Policji - może ktoś powie że to podp*****lanie, ale lepiej się tym policji pochwalić niż siedzieć za niewinność - nie wiadomo co za afere Ci gnoje szykują, a młodzi ludzie mają różne "świetne" pomysły
...
Napisał(a)
Usunięty przez everr za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ah Ty byku Ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Kiedys z kolegami zlapalismy gowniarza spod bloku(szczyl ze 14 lat, swoja droga ja wcale nie bylem duzo starszy ), byl nim "***niety mateuszek". Gwiazda osiedla, latal plul na ludzi, klal na starsze osobe, wyrywal siatki kobietom i rzucal zakupy na ziemie. Za bardzo mu nie mozna bylo nic zrobic, mial zaswiadczenie o leczeniu psychiatrycznym. Owego dnia gralismy w pilke i Mateuszek jak zazwyczaj w takich sytuacjach wpadl na murawe i zaczal pluc wszystkich. Wieczorem zlapalismy gowniarza i zaczelismy ciagnac do samochodu. Kumpel krzyczy do mnie, otwieraj bagaznik! Szczesliwy traf chcial, ze tamtego dnia kolega wracal od babki, ktorej naprawial komórke(taka drewniana, a nie Nokia) i mial w bagazniku szpadel i maly toporek. Sam sie przestraszylem gdy otworzylem ten bagaznik. Mateuszek darl sie niemilosiernie, zaczal plakac i go puscilismy. Nic go to nie nauczylo, jeszcze jakis czas zachowywal sie podobnie. Od 2 lat przestalem go widywac, moze w koncu rodzice zaprzegli go do leczenia. Jak widzicie na niektorych nawet uzasadniona grozba smierci nie pomoze.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1344
Mateuszek postać niemal legendarna hehehe... chyba każdy miał takiego Mateuszka na swoim podwórku... tu gdzie mieszkam co drugi to Mateuszek

"Ziemia ma skórę, a ta skóra ma choroby. Jedną z nich jest człowiek."-Onkel Friedrich

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
U mnie w bloku Mateuszek ma na imię Maciuś. Ma 12 lat i trzy wyroki.

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Heh, wszystkie Macki to dobre chlopaki

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
mlkv sie wie

u mnie az takich opcji w okolicy nie ma. w kazdym razie ja ich nie doswiadczam



ako ze jestem pokojowy nastawiony i nie mialem tamtego dnia nerwy sprzedalem jednemu buta w plecy, drugiegmu wjazd w nogi, kilka strzalow

oaza spokoju, kwiat na srodku jeziora

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
http://wiadomosci.onet.pl/1516679,28350,wiadomosceu.html

Powoli spirala sie nakreca i moim zdaniem nic jej nie zatrzyma.

A co do tutejszej policji to Teraz juz wiem,ze nie ma po co do nich sie zwracac.Oczywiscie mowie to po moich doswiadczeniach.

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Złamanie nosa

Wiecej