Dennis Wolf 3 lata temu doznał urazu kręgów szyjnych i przeszedł poważną operację. Przez dłuższy czas nie mógł ćwiczyć, ale pomimo przerwy w treningach, Dennis nie zapomniał o ukochanej kulturystyce. W latach 2013–2015 Wolf był jednym z czołowych kulturystów w tym sporcie, wygrywając szereg prestiżowych zawodów, takich jak EVLS Prague Pro, Arnold Classic USA i Arnold Classic Europe. W najbardziej prestiżowych zawodach Mr. Olympia zajął wówczas trzecie i czwarte miejsce, co było także wielkim osiągnięciem dla Niemca.

W 2018 r. postanowił wrócić na scenę kulturystyki i wystąpił na Arnold Classic, ale zajął dopiero 12. miejsce. Aktualnie Dennis wygląda nieco inaczej, niż go pamiętamy z okresu, kiedy startował, ale nadal jest bardzo aktywny w kulturystyce. Pojawia się na targach reprezentując marki, które go sponsorują. Oczywiste jest, że kulturyści w pewnym momencie swojego życia muszą w końcu przejść na przysłowiową emeryturę i zacząć żyć normalnie, bez presji, pilnowania diety i morderczych treningów. 41-letni Dennis nadal wygląda świetnie i tak jak Jay Cutler pokazuje, jak wygląda życie po profesjonalnej kulturystyce.

W jednym ze swoich najnowszych filmów na kanale YouTube, Dennis pokazuje swój trening i spotyka Jay’a Cutlera. Dwie legendy rozmawiają o realiach kulturystyki, wspominają stare dobre czasy, ale skarżą się też na problemy z kręgosłupem. Obaj zgodnie twierdzą, że wciąż mają wiele do zrobienia w branży, nawet teraz kiedy nie startują w zawodach. Być może panowie będą szykować jakiś wspólny projekt? Dla fanów kulturystyki takie spotkania jak to, które możecie obejrzeć są dość interesujące, ponieważ fani mogą przekonać się o tym, jak wygląda życie na “kulturystycznej emeryturze”.

https://youtu.be/Z-vlPH89Mcg

Komentarze (4)
anubis84

Masa już nie ta, ale swoje lata mają, nie ma co się dziwić.

0
milwall

Fajne sylwetki, wiadomo masa nie ta ale i tak dobrze się trzymają.

0
domosos

Chłopaki się dobrze trzymają jeszcze, masa jest.

0
skorupski

Jak widac nie u Ronniego tylko były problemy zdrowotne z powodu przeciążenia organizmu.

0