SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zycie wiezienne,symbole i takie tam ...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1283928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 826 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5840
No to teraz widze wszystko się pozmieniało, ale przedtem tak było, i to wielu potwierdzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51


Siemanko ludki:) siedzialem 4 lata za pobicie policjanta na sluzbie.Bylem spokojnym chlopaczkiem jak gady wrzucili mnie na sztywną cele po miesiacu tak sie zmienilem ze co prawie 2 miechy siedzialem w izolatce.W kryminale trzeba bys trwadym i trzymac sie bajery , tzreba siedziec i grypsowac.Gladiator jak siedziales i grypsowales to ciach bajera jak ktos jest ciekawy jak jest w kryminale to niech idzie posiedziec a nie na wolnosci ludziom glupoty opowiadasz.Pzdr

git czlowiek :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51
Odwolując sie do pytania (sirdonald) oczywiscie ze ze mandaty mozesz grypsowac, jak wjezdzasz na cele pucujesz ze chcesz grypsowac i robisz sobie Gita. 3msie

git czlowiek :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Taki do końca spokojny chyba nie byłeś jak milicjanta pobiłeś na służbie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51
Wiesz troszke sie dygalem ale jak juz wjechalem na sztywną cele po 6 miesiacach sie przenioslem do starego znajomego recydywy i bylo juz gicior, on juz mi calą bajere nawinąl , jak juz z nim siedzialem pod celą to byla ostra jazda z gadami.Raz jak on zlazpal gada to myslalem ze go zabije , gad ledwo przezyl koles dostal za niego 3,5 roku.

git czlowiek :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 898 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24602
Tak z ciekawości - w jakim wieku poszedłeś siedzieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51
21 lat a co tam ?????

git czlowiek :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 640 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6938
Starszy mojego kolegi za "komuny" przezyl taka historię...
mial ojca sam byl mlody milicjant dowalal sie do jego ojca i ojciec mojego kolegi jako mlody chlopak nie wytrzymał. I tak wpier....lil nie miłosiernie milicjantowi ze dostal 4 lata. Tatuaze...

ma kilka kropek pomiędzy palcami i na przedramiu mial pistolet na prąd( tzn zw tyczką do kontaktu)nóż( tez chyba na prąd) kieliszek i trzy karty.

wie ktoś co to oznacza??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 640 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6938
p.s. moj kumpel jako ze jest jego synem cholernie boi sie go o to zapytac. Ja tym bardziej to kawal byka z jego starego;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
gitziomek - "Gladiator jak siedziales i grypsowales to ciach bajera jak ktos jest ciekawy jak jest w kryminale to niech idzie posiedziec a nie na wolnosci ludziom glupoty opowiadasz".

Gladiator aktualnie siedzi (?) za PZ i parę innych paragrafów, więc ci nie odpowie.

Mam jednak nieodparte wrażenie że w 4oczy nie byłbyś do Niego taki prędki z buzią

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lennox w K-1

Następny temat

Kiedy nastepuje pierwszy ruch przeciwnika...

WHEY premium