SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zycie wiezienne,symbole i takie tam ...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1283760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 196 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1315
no ja w resocjaliacje wierze. nie mowie, ze wszystkich sie da zresocjalizowac - BO SIE NIE DA. poza tym, aby podchodzic pod reso trzeba wyrazic zgode, nikt cie do tego nie zmusi.

Mogę swoje życie pięknie rozwinąć, ale też pięknie zniszczyć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
klikasz na avatarek (fotke) nastepnie wyslij email..





BTW: przytocze taką anegdote na temat mojej za***istej kolezanki z klasy ktora chciala isc na resocjalizacje..

Ktos ze znajomych powiedzial ze tam na wstepie są testy psychologiczne i na inteligencje. Lecz moja kochana przyjaciolka odparła że sie na te testy nauczy na pamiec bo wszystko jest do wyuczenia..!!

Rozłożyło mnie to stwierdzenie na łopatki..

Zmieniony przez - Maniek87 w dniu 2007-02-13 23:22:53

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 196 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1315
do tego dochodzi chec... to sie tyczy resocjalizacji, a nie twojej kolezanki, ktora chce sie sie nauczyc testow na inteligencje

dziekuje bardzo za pomoc pozdrawiam

Zmieniony przez - nemeyeth w dniu 2007-02-13 23:28:18

Mogę swoje życie pięknie rozwinąć, ale też pięknie zniszczyć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Nemeyeth, sluchaj, ja jestem bardzo zdemoralizowany, podejmiesz sie mnie zresocjalizowac? Byłbym wdzieczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 196 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1315
a na ile lat sie do mnie wprowadzisz?? hehehe

Mogę swoje życie pięknie rozwinąć, ale też pięknie zniszczyć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bahamuta zresocjalizowałby tylko 2x większy od niego koks który lałby go po pysku na śniadanie, obiad i kolację, oraz jako "podjadanie" między posiłkami i tak do 60-go roku życia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Bahamut: znalazłeś w naszym dziale taką sympatyczną(i jednocześnie-posiadającą sporą wiedzę) Istotę, i nawet nie byłeś łaskaw zaprosić Jej do spampostu? Mam Cię, kolego, nauczyć manier ("zresocjalizować" )za pomocą tęgiego kija?

Witamy Panią na forum-mam nadzieje, że będzie Pani częstym gościem w Combat/Samoobrona Zapraszam (w imieniu wszystkich użytkowników C/S, w tym naszego sklerotycznego, gruboskórnego kolegi B. )do spampostu(jak również do wszystkich innych tematów działu).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym proponował przejść na "Ty"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Cavior wybacz, ale sam napisalem ze jestem zdemoralizowany a ty u mnie manier sie dopatrujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 196 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1315
a kto powiedzial, ze ten kto jest zdemoralizowany nie ma manier?
ja agresji nie uznaje. agresja wywoluje agresje.
temat resocjalizacji mozemy zakonczyc, bo nie o tym byla mowa wczesniej - napisalam swoje zdanie na temat tatuazu ojca jednego z forumowiczow.
rozpetala sie mini-burza. ok. kto nie wierzy w resocjalizacje niech nie wierzy. ja wierze i to jest moje zdanie i nikt nie ma prawa tego podwazac. pozdrowka. ide popatrzec tez na inne dzialy, bo mi troszke wagi przybylo, gdy rzucilam palenie - 60 kg, katastrofa
tzn 60 kg waze a nie mi przybylo

Zmieniony przez - nemeyeth w dniu 2007-02-14 12:20:39

Mogę swoje życie pięknie rozwinąć, ale też pięknie zniszczyć...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lennox w K-1

Następny temat

Kiedy nastepuje pierwszy ruch przeciwnika...

WHEY premium