SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zycie wiezienne,symbole i takie tam ...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1283828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 445
po drugie ten cocojambo nie wiem czy jeszcze sie tu udziela, ale dla mnie to zwykły lamus, któremu koledzy powiedzieli co znaczy pare słow z gwary wieziennej i na******la tu kmina bo mysli ze przez to jest kimś hahaha!

Teraz czaisz nie chodzi mi o to co mowi tylko ze popisuje sie tym ze zna pare słowek z kryminalu!
PS. Czy jak tak cięzko sie wyrazam czy to wy tacy ciężcy jesteście??

Bo bez omki nogi jak za słomki hehe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
w ogóle bzdura że jest tymczasowo aresztowany do takiego pobicia. Ja bym walczył o uchylenie aresztu jeszcze w śledztwie, to jest do osiągnięcia.

KArany wcześniej? pobicie to jedyny zarzut w jego sprawie, do której ma pudło?

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 445
jedeny zarzut,ale on wczesniej siedzial 5 lat. Ja mysle ze siedzi na sankcji po nie chcial wydac drugiego kolesia z ktorym to zrobił

Bo bez omki nogi jak za słomki hehe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 445
i jeszcze jedno don pawson. chlopaki na osiedlu mowia ze ten typ ktorego pobił wycofa oskarzenie, jezeli rodzina tego chlopaka da mu pieniadze na wstawienie zebow. Czy jak wycofa to moga mojego kumpla uniewinnić? Czy to jest tak ze teraz przejal juz to prokurator i tak czy siak dostanie wyrok?

Bo bez omki nogi jak za słomki hehe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
jeśli to pobicie i jeśli uszkodzenia ciała wymaga leczenia pow.7 dni to przestępstwo jest ścigane z urzędu

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
SSman kwestia jest prosta: faktycznie to przestępstwo jest ścigane z urzędu. Ale pokrzywdzony zawsze może sobie na pewnym etapie sprawy przypomnieć, że np. aktywną w pobiciu osobą był ktoś inny niż koleżka, który aktualnie przebywa w izolacji. W odpowiednim momencie zmienia zeznania w sprytny sposób i jest szansa na uniewinnienie. Aczkolwiek trzeba to zrobić w bardzo rozsądny i ostrożny sposób, forum na pewno nie jest miejscem na prowadzenie tego typu dywagacji.

Poza tym plotki na osiedlu to różne chodzą, takie rzeczy trzeba potwierdzić u źródła. Jak - to też nie jest odp. miejsce do dawania instrukcji.

Na koniec jeszcze raz podkreślam - pobicie ze skutkiem w postaci wybitych przedniaków to nie jest materiał na tymczasowy areszt.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 445
on nie wybił mu tylko przedniakow, tylko prawie wszystkie zeby :) do tego wstrzasnienie mozgu i utrata pamieci

Bo bez omki nogi jak za słomki hehe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
to wcale nie zmienia mojego stanowiska.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pierwsza wypowiedz została usunięta wiec wjezdzam z druga,wjechal sztywniak udaje wielce kumatego jak ja dla ciebie jestem lamusem to ty dla mnie jestes kaciałą.Gnaj prr tam gdzie łąki swoje masz! Wytyka jakies rzeczy np z ta przerwa w zyciorysie dalem przyklad tylko ze sa osoby co robia sobie po dolku idiotyzm ale ty oczywiscie wzioles to tak powaznie ze dodales ze to moje ziomki robia:) ogarnij sie

Admin:prosba nie kasuj tej wypowiedzi wiem ze delikatne spiecie ale on zaczol dajmy mu szanse wypowiedzenia sie.Potem skasuj wszystko co chcesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lennox w K-1

Następny temat

Kiedy nastepuje pierwszy ruch przeciwnika...

WHEY premium