Jedna z największych gwiazd fitness Michelle Lewin w swoich mediach społecznościowych prosi o modlitwę za swojego męża, który w stanie krytycznym znajduje się w szpitalu i walczy o życie.

Jimmy Lewin został przywieziony do szpitala w wyniku poważnych problemów z wątrobą. Miało to miejsce w miniony piątek. Sytuacja znacznie się pogorszyła, gdyż doszła do tego niewydolność nerek oraz serca i kolejne komplikacje. Michelle napisała: „Wiecie, że nie używam swoich mediów społecznościowych do przekazywania Wam moich problemów i złych wiadomości, ale proszę o jedną przysługę, o modlitwę za miłość mojego życia. Jesteście jak nasza rodzina i dlatego czuje się zobowiązana podzielić się z Wami tą trudną sytuacją. W niedzielę rano Michelle napisała, że próby wątrobowe męża uległy małej poprawie. Teraz AST spadł 2792 do 1738, a ALAT z 4300 do 3550. Kreatynina w nerkach także obniża się. Niestety cały czas niezbędne są dializy. Jimmy Lewin pochodzi ze Szwecji. Podróżował po wielu krajach, a podczas pobytu w Wenezueli poznał swoją przyszłą żonę, międzynarodową modelkę fitness Michelle Lewin.

Małżeństwo Lewin mieszka w Miami i jest najbardziej rozpoznawalną parą w branży fitness. Jimmy rozpoczął treningi, aby zmienić swój styl życia, w którym regularnie pojawiały się imprezy i alkohol. W niedługim czasie zyskał ogromną popularność jako trenera i gwiazda Instagrama. Mimo że każdy z nich posiada swój osobny kanał społecznościowy, to z przyjemnością para promuje się razem.

Redakcja Fitploty życzy powrotu do  zdrowia i z niecierpliwością oczekujemy lepszych wiadomości.

Komentarze (6)
ruskol912

ciekawe od czego

1
rarytas1

Ciekawe jak mu się udało tak wątrobę zakatować

0
krzych666

Tak czy inaczej, z całego serca życzę mu zdrowia.

0
lordknaga

widzialem to na jej insta z 2 dni temu i strasznie dziwna sprawa, niby z watroba pojechal a doszly nerki + serce do tego na jej fotce on ma 'zawiazane' dlonie, tak jak by nie chcial tych kabli pozrywac? zobaczcie, ze ma paski na nadgarstkach i dlonie schowane w jakby kaftan/tunel, co ala motocyklisci... nie mam pojecia, moze byc to tez normalna procedura. mialem okazje porozmawiac na zywo z obojgiem i naprawde 'promienista' para, zawsze usmiechnieci, mili i uprzejmi, nie zgrywaja nawet social mediach nie wiadomo kogo... a on w formie praktycznie caly rok jest.

1
lodzianin1

Taka forme utrzymywwc 12 miesiecy to niestety ida najbardziej inwazyjne srodki zwlaszcza diury
Zdrowka zycze i szybkiego powrotu do normalnosci

3
rarytas1

Przedawkowany DNP niesie ze sobą błyskawiczny efekt wątrobowo- nerkowo-sercowy,

2