Dobra, olej koko zamówiony, 900ml, na początek powinno wystarczyć ;-) Dziś służba. Plan prosty: EES tydziń 6, ostatni dzień. Trzy serie po 5-3-2 powtórzeń. Zabrałem odważniki 24 i 32kg, więc Pistolety będą wchodziły jak należy (bo z tym ciężarem jaki tutaj składam ciężko się robi, niewygodnie jak diabli). Dodatkowo CORE, raczej standardowo. Bez [...]
[...] tak ćwiczenia są oznaczone w książce, w rozpisce dla każdego z 13 poziomów mówiąc w skrócie A (i odmiany: A2, A3 do A12) to pompki, B to dipsy, C podciąganie podchwytem, E pistolety, F, wyskok z przysiadu, G spięcia, H unoszenie kolan w zwisie, I podciaganie nachwytem oraz K2 ćwiczenie na triceps którego nijak nie umiem nazwać ale wygląda tak: [...]
Pistolety pozwolą poprawiać wynik w przysiadzie ze sztangą, dipsy i pompki przyczynia się do poprawy wyniku w wyciskaniu a od pleców i bica wiadomo- drążek....więc nie ma żadnego problemu. Ja robiąc tylko wybrane ćwiczenia z Lafaya przez 5 miesięcy nie czułem sią najsłabszy wyciskając po tym czasie 80kg i biorąc ponad 120 w MC, gdybym wtedy [...]
_Knife_ jest specjalistą od treningu z ciężarami i nie uznaje innych opcji, każdy ma swój świat . Wczoraj czytałem na jakiejś dziwnej stronie art o tym jak pistolety niszczą kręgosłup i kolana, więc kontrowersyjnych opinii nie brakuje.
[...] przyrostu mięśni z badań odnosi się bezpośrednio do Lafaya tudzież innych treningów z masą własnego ciała ? Moim zdaniem niezupełnie, bo jednak wzięte przez nich 15% CM to zdecydowanie mniej niż się podnosi robiąc np pistolety, dipsy czy pompki na jednej ręce. Tak samo 36 powtórzeń na serię to niezbyt często spotykane w metodzie zjawisko
Na dzisiaj mam co innego w planach, ale obiecuje, ze sprobuje :) moze nawet w tym tygodniu, ale dziekuje Ci za plan. Zobaczymy jaki u mnie bedzie wynik. Pistolety i wykroki to 50 na obie? No i te 10kg to na kazda reke podczas wykrokow?? Zmieniony przez - rooneyy89 w dniu 2014-11-25 18:21:21
[...] wtedy to się tak nie sumuje. Można łatwo wykazać, że podczas przysiadu na jednej nodze na pracującą nogę działa siła taka, jak podczas przysiadu ze sztangą równą masie ciała. Oczywiście rozkład sił oraz ruch jest zupełnie inny, z tego powodu pistolety mają zerowe przełożenie na przysiad ze sztangą. Mam niemiłe wspomnienia odnośnie tego arta %-)
Albo może utrudnij sobie te puumpy - pobawić się tempem możesz, albo nogi wyżej czy coś :) Te pistolety robisz głębokie? Czy do kąta prostego ( tak z ciekawości pytam ) ? Kup sobie taki turystyczny plecak, albo walizę i wio na plecy xD Sam lubię kakao i cynamon dodawać szczególnie do owsiany ( nie wiem czy nie za dużo sypię tego kakao). Kofeina w [...]
[...] Chodziło chyba o rzepkę i generalnie jakieś sprawy lekko zwyrodnieniowe. Ortopeda radził nie zginać kolana ponad 90 stopni i nie obciążać go mocno. Dlatego z góry odrzuciłem pistolety, myślałem o przysiadach na dwie nogi jako alternatywy dopóki nie przeczytałem Turbodoładowania, gdzie Lafay pisał o F1. Przez pewien czas robiłem wszystkie [...]
[...] Chodziło chyba o rzepkę i generalnie jakieś sprawy lekko zwyrodnieniowe. Ortopeda radził nie zginać kolana ponad 90 stopni i nie obciążać go mocno. Dlatego z góry odrzuciłem pistolety, myślałem o przysiadach na dwie nogi jako alternatywy dopóki nie przeczytałem Turbodoładowania, gdzie Lafay pisał o F1. Przez pewien czas robiłem wszystkie [...]
[...] z rowerem i aparatem zrobiłem ponad 200km ( w 4 dni) Teraz początek Lafay`a poziom IV. Podoba mi się ten etap, skończyły się połówkowe powtórzenia huura...tylko jeszcze pistolety z pomocą rąk ale powoli posuwam się naprzód. /SFD/2018/5/8/231af264b7664495880d64b9be2c824e.jpg /SFD/2018/5/8/8df48aed54be42028b1a7632b8097022.jpg Pobiegałem endo [...]
Co do pistoletów, lecąc tak jak teraz dojdziesz do nich :) Ja już potrafię pistolety, ale 1-2. Może to Cię zmotywuje. l-sit im wyższe podpórki tym łatwiej. nie musisz ciągle progresu robić, co 2 trening też mógłbyś. Na siłę też nie ma sensu, wtedy kiedy czujesz moc też fajna sprawa, wtedy masz lepiej, bo organizm jest całkowicie nastawiony na [...]
Jęczenie na pistolety to typowa Polska przypadłość. O dziwo rzadko można spotkać artykuły krytyczne wobec tego ćwiczenia na anglojęzycznych stronach. Podobnie rzecz się ma z ćwiczeniami z obciążeniem własnego ciała szczególnie kiedy C. Sommer opublikował swój artykuł o ćwiczeniach gimnastycznych Building olympic body a także wywiad All muscle non [...]
Lowrider Popracuj nad techniką. kszyhuuu Kalistenika= trening z obciążeniem własnego ciała. Więc na czym ma polegać? Dipsy, pistolety, podciągania itp.
Czy kolejność ćwiczeń jest bardzo istotna? Może to wyglądać np. tak: 1.Przysiady/pistolety/przysiad bułgarski 2. dipsy 3.Podciąganie 4. pompki na 1 rece 5. pompki z klaskaniem 6. pompki na rekach 7. brzuszki i nie za dużo pompek? Zmieniony przez - 5LiZ w dniu 2013-07-01 16:24:50
pytanko: robię wznosy tułowia z opadu (na prostownik) nieźle czując przy tym dwugłowe ud. czy nie dostanę dysproporcji w stawie jeśli oprócz tego nie robię nic na dwójki? na czwórki robię pistolety i syzyfki. plan fbw. staż - powiedzmy kilka miechów różnymi planami typu fbw bez ciężaru