[...] Dobra,to już skoro FBW to może coś takiego: podciąganie na drążku (nachwyt/podchwyt zamiennie) drabinka inverted rows dipsy pompki w staniu na rękach * pompki niesymetryczne pistolety * żuraw * skręty biodrami w zwisie na drazku * unoszenie prostych nóg * jeśli możesz/dasz radę wykonać to ćwiczenie. Jeśli nie,to zamienić na prostsze Co Ty na to? [...]
Narzekasz, że ci dół klatki nie rośnie to dostajesz nań ćwiczenie. Potem narzekasz, że nie dajesz rady. Polak się znalazł. Masz dwa zestawy, jak nie dajesz rady drugim leć pierwszym. Jeśli masz takie braki siłowe to sprawdź program Lafaya zamiast swojego, tam masz tak rozłożone wszystko, żeby to skorygować. Przykładowy pierwszy program na góra 3 [...]
wazzup co robić. Bo te pistolety są do dupy. Nie umiem zrtobić. Zniżam się do końca a potem unoszę ped podpierania rąk. Ale mam schodzić do końca czy tak jak ja uważam, że się podniosę. Bo naprawdę z samego dołu to ja się przewracam xD
pistolety są do dupy Pistolet w dupie to diablo niebezpieczna sprawa - pamiętaj! mam schodzić do końca czy tak jak ja uważam Zapewne jedziesz poziom pierwszy, a tam masz pistolet przewidziany w wersji E - a zatem, tak jak mówi święty opis, robisz go od pełnego wyprostu do momentu aż udo będzie prawie równolegle do podłogi, nie niżej! Nacisk [...]
[...] to bliżej 30, także myślę że po jakimś czasie do tego bym wrócił) Robiąc ten plan z załącznika, to ostatnia seria daje radę zrobić po parę powtórzeń, bo już ciężko. Tzw. pistolety, no tu jest problem bo jak sobie pomagam rękami to około 5-7, a próbując bez to gdzieś że 2. :( Mam trochę bardziej górę rozbudowana, ale nie wydaje mi się żebym [...]
[...] których czuję się źle) ? Mój plan wygląda następująco : 6x6 dipsy 6x6 pompki z rękami wyżej niż nogi 6x6 pompki z nogami wyżej 6x6 podciąganie na drążku podchwytem 6x6 "pistolety" 4x6 ćwiercskoki 3x15 trudno to wytłumaczyć ćwiczenie polega na tym że opieram się o jakiś przedmiot np o krzesło i wykonuję ruch w dół tak aby moja głowa [...]
WITAM,NAJPIERW PARE SŁÓW O MNIE MIESZKAM NA CODZIEŃ W OLSZTYNIE IAKTUALNIE TRENUJE MMA ORAZ KRAV MAGA,W TORUNIU BYŁEM 5 OSTATNICH LAT(STUDIA) I "ZALICZYŁEM"SEKCJE ZARÓWNO JEDRZEJA JAK I ZBYCH WIEC MOGE OBIEKTYWNIE OCENIC ZARÓWNO WADY JAK I ZALETY TYCH SEKCJI.PRZED PRZYJAZDEM DO TORUNIA CWICZYŁEM(MMA,BOKS KARATE SAMBO),ZE WZGLEDU NA NAUKE [...]
Pod futbol tylko i wyłącznie FBW z ćwiczeniami podstawowymi (podciąganie, dipsy, swing, przysiady z wysokiem, pistolety). EDIT: No z tym tylko i wyłącznie to przesadziłem. ;) Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2013-12-19 17:21:15
Ja bym proponował dać takie ćwiczenia i obserwować zmagania Lafayowców: pompki w staniu na rękach, podciąganie dowolnym chwytem, pistolety. Bo z tymi podstawowymi to trójbój wytrzymałościowy jest bardziej
A jak w czasie treningu zrobiłem dzisiaj łącznie 216 różnych pompek, 138 powtórzeń na brzuch, i 50 przysiadów dwunóż i po 72 asekurowane pistolety w niepełnym zakresie na każdą nogę to się liczy ?
Moim zdaniem: Dół kalistenicznie jest złym pomysłem, możesz dodać elementy kalisteniczne do treningu na siłowni: typu pistolety, wskoki, zeskoki itp itd. Jeżeli chodzi o górę, to zrobiłbym wyraźniejszy rozdział między siłownią i kalisteniką, to jest na siłowni wyrzucił dipsy itp + robił ćwiczenia wyłącznie z wolnym ciężarem na niższych (5-8; 5-10) [...]
[...] ogólny zarys: Pon- Karate + NG Wt- Karate + NG Śr- Karate + NG Czw- Luz i regeneracja Pt: trening na drążku + brzuch + skakanka Sob: NG + nogi,klatka,barki,triceps - pewnie pistolety+ dipsy i różne warianty pompek, plyometria Ndz: trening na drążku + brzuch + skakanka Nagi wojownik dobrze na mnie działa więc się zdecydowałem zwiększać siłę [...]
[...] 4) jumping (kucamy i skaczemy w przód bez podnoszenia się) 4x długość pokoju - 30s 5) wskakiwanie z zeskakiwanie ze schodka 4x25-30 30s między przerwami - 3 min przerwy 6) pistolety 6x15-25 30s między seriami---2min przerwy--- druga noga - 1 min przerwy 7) pompki z klaśnięciem 3x15 25s przerwy miedzy seriami - 45s 8) pompki z podskokiem(całym [...]
[...] jaki możesz wykonać w domowych warunkach, czemu go rzuciłeś skoro miałeś świetne rezultaty? Aeroby rób na koniec dnia, zacznij delikatnie żebyś był jeszcze w stanie robić pistolety, no i będziesz musiał trochę zaniżyć objętość przy robieniu pistoletów, żeby nie przetrenować nóg, obserwuj swój organizm i unikaj przemęczenia. Jeśli zmęczenie [...]
[...] tylko uważaj żeby sobie czegoś nie zrobić %-) Najlepsze ćwiczenia do robienia w domu bez ciężaru to: dipsy, pompki na jednej ręce (jeśliś słabszy to zwykłe), drążek, pistolety (choć kontuzjogenne, nie polecam), syzyfki, wspięcia na palce, no i oczywiście do tego dochodzą takie jak pompki tyłem, w staniu na rękach, unoszenie tuowia leżąc [...]
pistolety jest 6 serii na każdą nogę czy łącznie? wiosłowanie takim małym ścierwem sobie odpuść, lepiej daj inverted rows ile robisz zwykłych pompek w seri?
No właśnie ciężko jest mi ogarnąć białka tyle z diety bo tylko z jajek jakoś to wyciągam a jedno że idzie też dużo tłuszczu a dwa z tego co czytałem powinno się jeść 4jajka tygodniowo max. Zredukować chodzi o to że jeśli nie da rady wrócić do sportów walki zajmę się kalisteniką i ogólnie sportami siłowymi ;) Trening narazie zostawię po [...]
Ok dieta już jest ogarnięta, suple zamówione, teraz kwestia treningu. Póki co robię tak : 1.Pistolety 5x5 (5kg) 2.Podciaganie nach. szerzej niż barki 5x5 (5kg) 3.Dipy 5x5 (5kg) 4.Wznosy prostych nóg w zwisie do "L" 5.Plank 30'x4 6.Mostki 5s 5p I robię ten trening wt-czw-sb, chciałbym dołożyć jeszcze na niedzielęcoś takiego: 1.Stanie na rękach [...]