09.05.2018
1. Śniadanie: jajko sadzone z ziemniakami cebulą i selerem
2. Przekąska: jabłko i orzechy
3. Obiad: barszcz z botwiną + szynka gotowana
4. Przekąska: jabłko
5. Kolacja: szynka gotowana + pomidor z oliwa z oliwek i oregano
Suma: 5 + 5 + 5 + 2×2.5
10.05.2018
1. Śniadanie: ostatni talerz barszczu z botwiną + mięso z rzeberek i szynki + pomidory
2. Przekąski ×2 : jabłka i orzechy laskowe
3. Obiad: kotlet wołowo wieprzowy z miętą + ziemniaki + surówka z buraka, jabłka, kalarepy i olej lniany
4. Kolacja: gotowana szynka z gorczycą i jałowcem + ogórek małosolny mniam!!!
Suma: 5 + 5 + 5 + 2x2.5 = 20pkt.
Dzisiejszy trening na placu do SW coraz bardziej mi się podoba taka forma ćwiczeń. Trening o 13 bez śniadania i było ok, pod koniec byłem już glodny:) Plac w cieniu a 25 sek. przerwy zrobiły dwoje ciekło ze mnie jak z gąbki.
Zmieniony przez - Lukoluko w dniu 2018-05-11 17:01:46
Zmieniony przez - Lukoluko w dniu 2018-05-11 17:07:44