SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Luko- Lafay i bieganie

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Przysiad całkiem zgrabny
Rozgrzewkowo możesz takie pykać, nawet niekoniecznie przy ścianie. Ważne by ręce szły wyprostowane w łokciach ponad głowę.
Paatik, u mnie bez sztangi nad głową również się ogon podwija. Dopiero sztanga mnie prostuje jak należy

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12142 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131093
_Szajba_
Przysiad całkiem zgrabny
Rozgrzewkowo możesz takie pykać, nawet niekoniecznie przy ścianie. Ważne by ręce szły wyprostowane w łokciach ponad głowę.
Paatik, u mnie bez sztangi nad głową również się ogon podwija. Dopiero sztanga mnie prostuje jak należy

Tak ogólnie to chłopak też jest zgrabny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607839
Już od samego patrzenia na te wygibasy czuje się połamana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 36 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 489
@Drazekm, Kabo, Ojan dzięki!!!

@Szajba wpadły dzisiaj na rozgrzewkę przysiady z rurką Pcv nad głową 20x3s i powiem fajne urozmaicenie.

@Viki to tylko strasznie wygląda z Twoimi możliwościami to pestka:)

T6 - 19.04

Po niedzielnej wyprawie rowerem ból głowy i katar heh...imbir, cytryna, czosnek i dzisiaj znaczna poprawa:)
Trening bez progresu, tak żeby wrócić na odpowiednie tory.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12142 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131093
Zdrowiej.
Dzień bez progresu zwiastuje progres w przyszłości i to nawet szybki progres.

Najdalszy przejazd rowerowy na składaku miałem 35 lat temu (a może więcej) i było to ok. 180km z Rudy Śląskiej do Wrocławia i musiałem dać rower do przechowalni bagażu na dworcu PKP i dojechać pociągiem. Kolana bolały mnie przez tydzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607839
Luko zdrówka
U mnie mobilność i elastyczność nie jest mocną stroną, zawsze mi czasu brakuje a czasem też chęci, bo to nudne strasznie Wielu prostych rzeczy nie umiem, bo jestem jak z drewna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 36 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 489
Dzięki !!już jest dobrze, brak oznak przeziębienia.

@Ojan też tak chce !!!! 180km na rowerze to ja zrobiłem przez cały marzec :(

@Viki argumentacja Lafay'a przekonała mnie że rozciągnięty mięsień wykonuje swoją pracę w większym(pełnym) zakresie:) Według Lafay'a jak brak czasu na trening + rozciąganie, zrób rozciąganie:D Na początku była to dla mnie katorga, a teraz brak rozciągania po treningu, to tak jakbym kiedyś przestał biec w połowie dystansu i wrócił do domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12142 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131093
"@Ojan też tak chce !!!! 180km na rowerze to ja zrobiłem przez cały marzec :( "

Chcesz aby bolały Cię kolana przez cały tydzień?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 242 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6246
Niedziela 22.04 rower 32 km -1h.30 minut (15km las reszta asfalt)

Dzisiaj 23.04

Dodałem wspięcia na palce bo łydki jakieś chude :)


Zapraszam do konkursu
KONKURS_!!!_Whole30__Miesiąc_Paleo_!-t1165145.html









Zmieniony przez - Lukoluko w dniu 2018-04-23 16:51:19

Zmieniony przez - Lukoluko w dniu 2018-04-23 16:54:04

Zmieniony przez - Lukoluko w dniu 2018-04-23 16:56:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607839
Lukoluko3
Dzięki !!już jest dobrze, brak oznak przeziębienia.

@Ojan też tak chce !!!! 180km na rowerze to ja zrobiłem przez cały marzec :(

@Viki argumentacja Lafay'a przekonała mnie że rozciągnięty mięsień wykonuje swoją pracę w większym(pełnym) zakresie:) Według Lafay'a jak brak czasu na trening + rozciąganie, zrób rozciąganie:D Na początku była to dla mnie katorga, a teraz brak rozciągania po treningu, to tak jakbym kiedyś przestał biec w połowie dystansu i wrócił do domu.



To ja robię odwrotnie - jak mam do wyboru trening lub rozciaganie to wybieram trening. Zgadzam się, że rozciagnięty mięsień lepiej pracuje, przy bieganiu to jest ważne, bo pozwala na wydłużenie kroku i zwiekszenie szybkości. Ogólnie rozciaganie przynosi mnóstwo korzyści, ale jest nudne i boli I chyba to co mnie zniechęca najbardziej - nie widzę żadnego progresu w zakresie ruchu Był czas, że rozciagałam sie codziennie przez kilka tygodni i nie zwuażyłam żadnych zmian.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IHS Test nr 5: Z High Kick 2.0 wg kabo9

Następny temat

Test IHS nr 4 -Damska figura z Iron Shape wg Nadine

WHEY premium