SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spamik dla małych i tych większych vol 5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139410

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Pytanie co to ten wyciąg .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Pytanie co to ten wyciąg

Radziu pozwolisz,że wytłumaczę...stanęłam wypięta chwyciłam i prostowałam drążek yyy tzn sznur akurat

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stanęłam wypięta chwyciłam i prostowałam drążek yyy tzn sznur akurat

I wszystko jasne

Aaaa... To drazek sie w sznur zamienil czy odwrotnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
To drazek sie w sznur zamienil czy odwrotnie?

Padłem .

Kasiu, behave.... .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Najpierw sie przywitam: Witam wszystkich

A teraz wale z grubej rury bo sie wscieklam. Wpadlam na necie na kalendarz Vogue 2010 rok No ja rozumiem modelki musza byc szczuple/wychudzone ale to chyba jest juz przesada, jedna z nich nie dosc ze zebra wystajace to jeszcze wyglda jak by ja dodatkowo wyszczuplili. Moze sie myle, facetem nie jestem ale czy to jest ladne/estetyczne? Chetnie poznam wasze zdanie. Tam ludzie pisali ze to jest ok, fakt czesc z nich z Ameryki no ale mimo wszystko Ja sie pewnie nie znam

venka zobaczylam cie tu jako autorka sie sie zagmatwalam przez chwilke, zawsze musze twojego dziennika szukac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Zmieniony przez - TygrRyseK w dniu 2010-01-07 20:53:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828







Takie kobiety ubóstwiamy .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
To moge zrozumiec, nie potrafie natomiast fascynacji projektantow, slawnych i wszystkich ktorzy uwazaja ze to jest ok. To przede wszystkim nie jest zdrowe. Ale coz teraz wlasnie ogladam program jak zrdzucic 2rozmiary w tyg dieta 1200kcal. Mam czasem ochote krzyczec.

Fajna noge/pupe/brzuszek ma ta pani
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
To drazek sie w sznur zamienil czy odwrotnie?

taaa w dodatku zwisał z góry


Radziu ale ja już inna nie będę



Tygrysku hello bo mój blog jest w dziale Activlab a nie dziennikach,ale dziennik gdzieś tu też jest chociaż już nie prowadzę skoro mam już bloga

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Buźka też niczego sobie.

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do oceny II

Następny temat

Ćwiczenia na jędrne pośladki dla dziewczyny.

WHEY premium