SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spamik dla małych i tych większych vol 5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139490

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Bez przesady poniewaz niedlugo nie bedziemy miec co jesc. Jesli chcesz czegos wyzszej klasy to mozna sprobowac sklepow ze zdrowa zywnoscia. Tylko tam ceny czasami zaskakuja :/ Poniewaz sa czasami 3x drozsze anizeli w zwyklym sklepie. Co prawda jakosc jest zupelnie inna.

Moim zdaniem jesli spozywacie tak malo pozywienia to mozna kupowac w jakims Organicu. Jednakze jesli ja przykladowo na masie zjadam ok kilograma miesa dziennie i inny produktow to sadze ze kupowanie tego wszystkiego w sklepach ze zdrowa zywnoscia moglo by mnie wykonczyc

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Ja kupuję włoskie po 20zł/kg

Pisałem o łuskanych. Niełuskane to mogę mieć za darmo .


wiesz maslo to tez maslo

To jest jednak produkt przetworzony. Gdyby to było masło orzechowe to rozumiem, ale orzech w całości... Orzechy włoskie bywają i hamerykanskie (każdy ze stempelkiem - komu się chce to robić?) za 70 zł (i to niełuskane), ale mówimy o standardzie.



jesli spozywacie tak malo pozywienia

Ja z żoną zostawiam na żarcie ponad 300 zł tygodniowo w sklepie. Jak na mój gust to całkiem niemało.

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2010-01-18 15:33:36

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Pisałem o łuskanych. Niełuskane to mogę mieć za darmo .
Więc piszemy o tym samym - łuskane po 20zł/kg

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A w Dunii roznica miedzy eko a zwykla zywnoscia juz nie taka duza Rzad chce, zeby obywatele sie dobrze odzywiali, wiec obnizyl podatek na produkty eko


Aaaa... I nalozyli specjalny podatek na slodzone napoje gazowane i sa teraz calkiem drogie

Bo coraz wiecej dzieciakow ma spora nadwage

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2010-01-18 15:39:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
łuskane po 20zł/kg

To ja też chcę .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Maichal to nie tak, tu nie chodzi o eko czy nie, ale o to co jemy, jezeli orzechy jemy dla ich wlasciwosci, a de facto mozemy dostac stare specjlnie spreparowane odpady z produkcji to sens jedzenia takiego czegos stoi pod znakiem zapytania. To juz lepiej jesc to co rodzime i nawet zbierane przy ulicy niz sprowadzane ale moze nawet szkodliwe ?, cholera wie?

Marta Tu tez eko nie rozni sie tak wiele np. eko jaja sa drozsze od innych o niecałe 2CHF na 10 sztukach. Wsztrko sie rozbija teraz o ilosc zjadanych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Iza, to znajdź mi rodzime nerkowce .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
No dobra. To pytanie o jajka. Jaka roznica jest w jakosci jajek kupowanych w super markecie a tymi kupowanymi od babcia na straganie albo tych eko.

Bo przyznam ze staram sie kupowac jakies ekologiczne poniewaz maja ladny zapach itd. A te z supermarketow to czasami smierdza jakims govvnem. Tragedia

Ja musze uwazac chociaz troche nad jakoscia spozywanych produktow z tego wzgledu iz spozywam bardzo duzo jedzenia.
Stojac w sklepie czasami sie gubie. I kieruje sie w wyborze produktow tylko cena. Z tego wzledu iz na opakowaniu nie ma zadnych szczegolow. Stad tez wychodze z zalozenia ze jak cos jest drozsze to mozliwe ze jakosc tego produktu bedzie wyzsza.

Nie wiem czy moje rozumowanie jest dobre :/

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a musza to byc nerkowce?
Wiele jest produktów posiadających jakies tam właściwości, ktore nie spożyjemy ale mamy w zamian inne tez nie gorsze.
A wiesz jak Amerykanie wpadli na wlasciwisci kapusty. Stwierdzili ze kobiety w Rosji i Polsce (sic, dawne czasy widac) maja mniejsza zachorowalnosc na raka piersi niz w USA i bingo..., okazalo sie ze nasza kapusta jest zdrowa, ale to juz i tak przeszlosc bo kotlet schabowy z kapusta zastąpiły fryty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Bo nerkowce są pycha, a pozostałe orzechy mi się przejadły.

Jaka roznica jest w jakosci jajek kupowanych w super markecie a tymi kupowanymi od babcia na straganie albo tych eko.

Dla mnie różnica jest przede wszystkim w tym, jak traktowane są kury znoszące te jajka. Może to naiwne, ale dla mnie jest to ważne. Po drugie, od babci na straganie kupiłem ostatnio jajka "3" - nie wierzę już w historie o tym, że mają prosto od kurki z ogródka. Może 20 lat temu, nie teraz. Po trzecie zaś, wczoraj robiłem jajecznicę z "1", rozbiłem 4 jajka i każde żółtko miało inny kolor - od bardzo jasnego do ciemnożółtego. Dla mnie to jakiś wyznacznik, że taki rozrzut oznacza bardziej naturalne warunki.

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do oceny II

Następny temat

Ćwiczenia na jędrne pośladki dla dziewczyny.

WHEY premium