SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spamik dla małych i tych większych vol 5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139449

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ano hulal, ale w koncu sobota a dzis niedziela
Mialam paskudny sen, fuj, nie znosze takich snow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3693 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47308
a o kim ten sen ze fuj?

oooo dobrze Iza ze zrobilas porzadek z cola light....

Zmieniony przez - mala_mi82 w dniu 2010-01-24 10:48:02

I'm
#1
So why
Try harder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
fuj są odczucia, niestety...
No wlasnie ja sobie latam po stronach i czasami cos wyczytam, ale nie zbieram linkow, zreszta czesc mam, ale jest ich tak wiele ze sie gubie a Kazam wyciagna te badania wiec fajnie jest
Kiedys wyczytalam ze zucie gumy do zucia w wiekszych ilosciach (mowa tam byla o 10sztukach dzinnie) moze tez hamowac redukcje bo zwieksza znacznie ilosc ww w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3693 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47308
no wlasnie ja sie zastanawialam nad gumami do zucia bo ja kiedys nalogowo zulam

teraz ograniczam i zuje sporadycznie...ale nie bylam pewna czy ma to jakies znaczenie czy sobie wmawiam....bo tam niby duzo ww nie ma

I'm
#1
So why
Try harder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
brrrryyy

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przecież one są słodzone poliolami, co w jaki niby sposób tych ww przybywa? Mannitol czy maltitol niestrawne są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie wiem powtarzam za polquinem, ktory wlasnie bezcukrowe gumy wskazywal jako jedna z mozliwosci braku postepu w odchudzaniu A zobaczcie kalorycznosc na gumach, 100g to ponad 100kcal wiec niby bez cukru a cos tam daje te kalorie.

Inna podawal malo intensywny treing tzn, jak ktos zamiast sumiennie cwiczyc i zachowywac przerwy, to sie rozwleka i duma i przedluza czas treningu

Zmieniony przez - obliques w dniu 2010-01-24 11:37:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Tu to sie fobii można nabawić , ale pikus dla doroslych, tylko ze dla dzieci tez takie substancje wkladaja, obrzydliwosc
http://www.pro-test.pl/article_suplement/60853,60860/Lista kosmetyków.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Inna podawal malo inensywny treing tzn, jak ktos zamiast sumiennie cwiczyc i zachowywac przerwy, to sie rozwleka i duzm i przedluza czas treningu


tu bym się zgodziła

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A ja zdążyłam poprawić literówki - prawie wszytskie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do oceny II

Następny temat

Ćwiczenia na jędrne pośladki dla dziewczyny.

WHEY premium