SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spamik dla małych i tych większych vol 5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139517

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3693 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47308
u nas sezonowcy sa zawsze ta przestraszeni ze latwo im sprzet odebrac

I'm
#1
So why
Try harder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A chyba tez zaczne pindoliny straszyc

Ale jak, martwym ciagiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
wczoraj jedna przyszła sobie z chłopakiem już tydzień temu była i mi wpieprzyła się na orbitreka a ja specjalnie wodę tam włożyłam i ręcznik powiesiłam a ta wlazła,więc musiałam powiedzieć,ale i tak czekałam 10min

a wczoraj położyła się na skosie ujemnym i leżała sobie na brzuchu chyba z 15min jeszcze nogi do góry jak na plaży

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi, chodzisz z pistoletem po siłowni, czy starasz się wyglądać na groźną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3693 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47308
laski to nie wiem.....ale gosci zawsze pytam czy moge na chwilke hantelki bo akurat tym samym ciezarem robiei zawsze slysze ten sam tekst "bierz smialo my wezmiemy o kilogram wieksze"

I'm
#1
So why
Try harder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A silowo pewnie nie cwiczy, bo by jej "miesnie urosly"?

Trza ja bylo postraszyc, w stylu MY na NASZEJ silowni mamy taka zasade, ze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
a dzisiaj jeden zaglądał mi w moją karteczkę i się trochę pośmiałam,ale był całkiem całkiem

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3693 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47308
moja karteczke kiedys Maciej czytal i mialam nabazgrolone "bulgarskix3" to stwierdzil ze biegam na Bulgarska 3 razy w ta i z powrotem

I'm
#1
So why
Try harder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja to mam tak, ze jak wchodze do "pokoju wolnych ciezarow" to pewne patafiany chca sie popisac i sobie biora tych kg i biora... Jednemu raz sztangielka wypadla w rozpietkach bo sie z popisami przeliczyl Wtedy on z tekstem: "Ach, bo jestem pierwszy raz po wakacjach"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do oceny II

Następny temat

Ćwiczenia na jędrne pośladki dla dziewczyny.

WHEY premium