SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spamik dla małych i tych większych vol 5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139507

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Vena bys sie teraz nie przetrenowala na koniec ta seria treningow pod rzad...
jak plecy dzisiaj?



spoko jakoś przeżyję te 1,5 tygodnia

plecy lepej w sumie może i dobrze,że ten trening wypadł trochę sobie odpoczną,bo w planach miałam dzisiaj wytrzymałość klatka+plecy


a co do odwadniania to wyjdzie jak wyjdzie,ale nie mam nic do stracenia,więc dlaczego nie miałabym spróbować
a wiadomo,że jakbym miała mniejszy bf to lepiej by to wyglądało,ale ogólnie też ciekawość odnośnie wody podskórnej i mam nadzieję tylko,że okres tego nie zakłóci

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
A co to łosoś naturalny?

Dupa bedzie bolec pojutrze, mam nadzieje - flirciara .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie hodowlany tylko dziki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Taki 5x mniejszy niż te w sklepach?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Iza mam, ale badziew, duzo soku w pulpie zostaje

Moja mama kiedys, kiedys w zamierzchlych czasach miala zelmera, wyciskal na wior. Niedawno kupila zelmera nowej generacji i tez taka badziewna Ziemniaki w niej masakruje na placki

Ma dzikiego lososia Ale chyba 2x drozszy niz hodowlany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wlasnie to mnie przeraza, w sokowirowkach, no kurcze kiedys mogli zrobic porzadna, a teraz lipa... nie wiem co kupic, a chcialabym

kurcze tu dziki to tylko w wersji wedzonej. A po tym co poczytalam o roznicach to sie zaczelam grubo zasatanwiac nad sensownoscia jedzenia w ogole lososia hodowlanego. to juz lepiej zjesc 1raz dzikiego niz 2x hodowlanego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Ja mam sokowirówkę Moulineksa - wyje i skacze po całym stole, ale wióry są suche. Wczoraj marchwiowy piłem .

A po tym co poczytalam o roznicach

Prosiemy, prosiemy .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
On ma tez surowego i powiedzial mi jak odroznic od hodowlanego

Dziki ma plamki na pletwach, a hodowlany nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
de facto hodowlane nie maja zadnego omega3, za to od groma omega6 starcza?

Radziu a ktory model moulineksa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hodowlane nie maja zadnego omega3

No fajnie, to sobie dam z nimi spokoj i sie przerzuce na halibuta I dzikiego lososia w ilosciach rozsadnych finansowo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do oceny II

Następny temat

Ćwiczenia na jędrne pośladki dla dziewczyny.

WHEY premium