SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spamik dla małych i tych większych vol 5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139446

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na dziecku czy na sobie W dziecinstwie znaczy sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
na dziecku

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Woooo no to w koncu kogos zapoznalam

Sista normalnie sogaczem ci musze rzucic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
moj syn skonczy niedlugo 4lata i niestety jeszcze w pieluszce spi, probowalam ale skubany sika 2-3x w nocy wiec nawet wybudzenie go nic nie daje, a pomyslec ze cora z pielucha pożegnała sie zupelnie w wieku 2 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam kurde problem ze zlobkiem, bo tam wcale dzieci na nocnik nie sadzaja (akcja p. pedofilii) No i co jakis postep w domu zrobimy, to i tak w cholere go bierze...

Pocieszam sie, ze na pierwsza randke to chyba pojdzie juz bez pieluchy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
niezla paranoja, ja sie zastanawiam czy rzeczywiscie te dlugie pieluszkowanie bedzie mialo wplyw na męskość przyszłych mężczyzn

A Marta ty tam cisnij z tymi ciezarami bo w tym treningu jedziesz na makasa po bandzie, a nie tym samym ciężarem wszystkie serie, jak ci sie udalo znaczy byl za maly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I dostalam po dupie za trening Obiecuje, ze sie poprawie Se tak docisne, ze znowu wolne w pracy bede musiala brac

Ja tam nie wiem jak to jest w koncu z tymi pieluchami Fakt faktem, plodnosc mlodych Dunoli spadla niesamowicie w ciagu ostatnich lat, posadzaja pieluchy, sposob odzywiania matek (karmiacych), kosmetyki... Ale do wnioskow zadnych jeszcze nie doszli.
Ciekawe czy biora pod uwage trzymanie laptopow na kolanach)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
tam wcale dzieci na nocnik nie sadzaja (akcja p. pedofilii)

świat się kończy...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie, drogi Radosuafie, to my nie nadazamy

A ja wlasnie ogladam Dekameron i slow mi brak
Mialam sobie zrobic wieczorek kulturalny, a to przeszlo moje oczekiwania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Taaaaa, Dekameron kultura wysoka pełną gębą... Zostało Ci jeszcze "Salo" i będzie komplet .

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do oceny II

Następny temat

Ćwiczenia na jędrne pośladki dla dziewczyny.

WHEY premium