SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spamik dla małych i tych większych vol 5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139454

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Radziu my juz kiedys mielismy o tym dyskusje

https://www.sfd.pl/Zadbaj_o_jaja_:_-t381815-s2.html#post7

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Ano, ano . Zapomniałem .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
chociażby białko jaj od wiejskich kur jest gęstrze a nie takie wodniste jak w tych ze sklepu no i żółtko ma naturalny kolor a nie sztucznie pomarańczowy


u mnie włoskie też ok 25zł/kg ale ja kupiłam kiedyś 5kg i nałupałam,a wy to leniuchy
no ale to było chyba 2miesiące temu


a teraz zjadłam ziemne z papryczką

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A człowiek sie zupełnie gubi, a co do jaj od babcie to zalezy jaka babcia, ale wiadomo ze eko "produkcyjne" nie umywa sie do "eko" od babci Smak jajek , konsystencja zupelnie inna. Oczywiście ze przypadkowa babcia na rynku moze wciskac kit ale taka sprawdzona swojska babcia?, ja tam wole od niej
Ale ironicznym jest ze kiedyś jakość jedzenia byla taka sama dla tych bogatszych i biedniejszych, teraz znacznie sie rozni i wychodzi na to ze niedługo biedni nie beda mieli nawet szansy jesc zdrowe produkty bo ich na nie stac nie będzie, co poglebi od razu roznice miedzy zdrowiem i dlugoscia zycia miedzy bogatrzymi i biedniejszymi.
Wlasciwie do bani, czlowiek juz teraz zastanawia sie czy w ogole ma szanse jesc zdrowiej, chyba ze sobie sam wyhoduje


Ja tez mialam orzechy za darmo i sobie łupałam na bieżąco.

Ty Vena a ji masz dzis dzien, wysoki? Bp jak niski i ty jesz z papryczka to sobie cukru dostarczasz w tej panierce

Zmieniony przez - obliques w dniu 2010-01-18 16:54:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Iza mam wysokie
w końcu nogi dzisiaj były...o stanie moich pośladków nie wspominam

ale to nie są takie chrupaiące paprykowe tylko obsypane papryką Felixa węgli tyle mają co zwykłe

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
To nie do końca jest tak... Ludziom strasznie pierze głowę marketing... Czekolada Goplana np. kosztuje z 2,50 i ma w składzie kakao, cukier, lecytynę sojową. A Milka kosztuje 3,80 i ma w składzie wiadomo co... Ale to jest przecież Milka, prosty lud to kupi. Nie będę już wspominał o Lindtcie, bo to już jest w ogóle nie wiadomo co za nie wiadomo jakie pieniądze.
Podobnież jest z nabiałem - po co kupować kefir z pobliskiej mleczarni, skoro można zapłacić więcej i mieć Bakomę albo Zotta?

Ludzie nie czytają etykiet i zbyt prędko to się zapewne nie zmieni.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Radziu jak zwykle aluzje ale mniejsza o to...a czekoladę Goplany to ja lubię

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Ja wlasnie wcinam Lindt'a w pracy

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Oczywiście cena jeszcze nic nie mowi bo jest składnikiem marketingu tak jak wszytsko inne, ale sam wiesz ze czekolada czekoladzie nie równa, juz począwszy od surowca. W sumie watpie by Goplana miała gorszy od Milki ale patrząc na sam skład nie dowiesz sie najważniejszego - co to za kakao i skąd pochodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
a ja lubie wedla, truskawkowe szczegolnie

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do oceny II

Następny temat

Ćwiczenia na jędrne pośladki dla dziewczyny.

WHEY premium