SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spamik dla małych i tych większych vol 5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139523

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
oj zapotrzebowanie na tluszcze to ja mam również pokryte
Orzechy brazylijskie sa najbogatszym naturalnym zrodlem selenu a to warto sobie dodac do diety. (7CHF/250g)

A nie przeszkadza ci duza ilosc metali ciężkich w dużych ilościach Omega3? Chyba ze masz specjalnie czyszczony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Specjalnie mega czysciutki NOW FOODS albo Olimpa

Metale ciezkie i rtec to najczesciej preferuje w tunczyku
Ale jeszcze przechodzac przez bramki na lotniskach nie piszcze, wiec chyba wszystko jest ok.
Selen... Uzywasz go w celu likwidowania wolnych rodnikow w organizmie? Czy ma jakies inne wazne zastosowanie jeszcze?

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
likwidowania wolnych rodnikow nigdy nie za wiele no i to orzech dla ciebie przy tej ilosci spozywanych metali ciezkich
A tak nawiasem mowiac to tez pomaga w przemianie T4, co mi przypomnialo ze mialam to wpisac naszym dwom blogowiczkom.

Na Olimpie nie jest napisane "filtrowane', "czyszczone", ani nic w tym rodzaju, wiec nie jest czyszczony, w ogole malo ktore sa czyszczone przegladalam tu w aptece pare Omega3 roznych firm, i tylko na jednym bylo wyraznie napisane ze oczyszczony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A brazylijskie są za***iste, fajnie chrupią Ale drogie są rzeczywiście. U mnie 35 zł za kilogram.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Za kilogram? Hm... To nie tak sporo. To dorzuce je do swojej diety :)
No i ten selem mnie zaintrygowal. Moze dorzuce go sobie do suplementacji ;)

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
A brazylijskie są za***iste, fajnie chrupią

W pierwszej chwili pomyślałem, że piszesz o pośladach .

No właśnie... Włoskie kosztują chyba 40zł... Ja nerkowce kupiłem za 27 zł .

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2010-01-18 15:16:59

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zaczynam się bać produktów polskich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Ale że co?

Orzechy są orzechy, pleśni nie widać .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ja kupuję włoskie po 20zł/kg

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wiesz maslo to tez maslo, a jednak z badan wyszlo ze nie za bardzo To samo z przyprawami, tez niby to samo, a tu sie okazuje ze nie do konca.

Nie no ale zobacz orzechy wloskie, - produkt rodzimy 40PLN za kilo, sprowadzane tansze (gdzie koszty produktu, transportu, obrobki?) Wloskie tutaj to 2,5CHF/250g .
Dziwne te różnice no nie?
A wszytsko o cenach szwajcarskich mozna powiedziec, bo sa wysokie, szczegolnie na rodzime produkty, ale juz w wielu miejscach zauwazylam ze wiele produktow zywnosciowych "dodanych" jest tu tanszych niz w Polsce wiec jak jest taniej w Polsce to mi sie zapala czerwone światełko.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do oceny II

Następny temat

Ćwiczenia na jędrne pośladki dla dziewczyny.

WHEY premium