SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spamik dla małych i tych większych vol 5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139452

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Ale moze wieczorem

Liczę na to, Pani Ekspert .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
bylam pierwsza, spadajcie

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie nabijac sie

Mnie rozwalaja dyskusje w stylu mleko to biala smierc albo co jest lepsze wegetarianizm czy jedzenie miesa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Czyli Gawecki sie myli?

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Nie nabijam się, chcę Cię zobaczyć w akcji, bo na razie się krygujesz albo wklejasz coś, czego nawet Iza nie kuma .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Akademickie dysputy? Hm...
Czlowiek jest tak stworzony ze poradzi sobie nawet na ekstremalnych dietach. Jednakze porozmawiajmy, biorac pod uwage zwyklych ludzi :)

Czekam wieczorem ;) Powinienem sie pojawic.


Pozdrawiam

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Nic nie przeczytałeś co napisałam poleciałeś standardowym wykładem i tyle, a mleko z "kartonika" dobiło
"Krowa nie daje mleka każdego dnia" to juz w ogole chyba jakiś zart, czy ty widziales na oczy krowę ? Krowa nie tylko ze daje mleko każdego dnia, ale daje go dwa razy dziennie i mowie nie o teraźniejszych krowach hodowanych "na mleko" ale zwykłej krasuli ktora zadomowiana jest od wiekow w gospodarstwach ludzkich. Jak sobie wyobrazasz ze krowa byla by w stanie wykarmić cielaka nie maja pod dostatkiem mleka na cały dzień

Mozna kłócić sie na nazwiska ale co to da? Skoro jednak przy tym jesteśmy pozwole sobie odwolac sie do pana Dr. Jonny Bowden pracujacego w laboratorium C.Poliquina (sic) ktory w swojej ksiazce "150 najzdrowszych pokarmow na swiecie" umiescil rowniez mleko

Indeks glikemiczny mleka jest niski a co do tycia... to proszę tak wyglądają ludzie żywiący sie glownie mlekiem.



Trudno nazwać ich otyłymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
He he...

Tak... Jednak skoro oni pija tylko mleko i nie maja do czynienia z pokarmami kalorycznymi to jak maja wygladac?

Powodzonka w piciu mleczka ;)

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
zamkniete

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do oceny II

Następny temat

Ćwiczenia na jędrne pośladki dla dziewczyny.

WHEY premium