oczywiście ze nie wyglądają, na prawdę ładnie wyglądasz, takie ładne proporcje sylwetka w formie X.
Przepraszam, mam troche pracy ciezko mi sie skupic na czyms innym, ale ci rozpisze
Tak w ogóle, to chciałam zlozyc te zdjęcia ze starymi i ci wkleic ale wykasowałaś wiec sama musisz zrobic cos takiego i porównaj teraz swoj wygląd kiedyś i teraz i zobacz gdzie jest ładniej
Zmieniony przez - obliques w dniu 2010-04-16 13:49:46
Przepraszam, mam troche pracy ciezko mi sie skupic na czyms innym, ale ci rozpisze
Tak w ogóle, to chciałam zlozyc te zdjęcia ze starymi i ci wkleic ale wykasowałaś wiec sama musisz zrobic cos takiego i porównaj teraz swoj wygląd kiedyś i teraz i zobacz gdzie jest ładniej
Zmieniony przez - obliques w dniu 2010-04-16 13:49:46
