Omleta juz nie przypalam
no moze jeszcze troszke jak sie zagapie, jeszcze bez bialka jakos tak wyszlo odruchowo wszystko robie. Przygotuje sobie na jutro rano lacznie z aparatem. Rybe moge przeslac :) tylko moze sie zasmierdnac lekko
Mysle ze mozesz probowac, ja na >koniec wagi< bede glosowac
vena jak ci sie zyje na malej ilosci wegli?
Zmieniony przez - TygrRyseK w dniu 2009-11-30 19:52:10
Be yourself everyone else is already taken
http://www.sfd.pl/Tygrysica/Kontunucaja_walki_o_super_sylwetke-t588251.html
najwiekszy problem mam z wolowym to nawet chude czuje w zoladku na drugi dzien, tragedia. Mysle ze rybka bedzie ok, chociaz jeszcze czuje ta cholerna makrele, a moze to cebula hmmmmmm, nie wnikam.
ale zeby tak od razu na twarz wyszlo? Nigdy wczesniej tak nie mialam a jadlam slodkiego duuuzo :)
-witaj w klubie