SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TygrRyseK/Dziennik/Poprawa sylwetki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77282

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
A no pozno, wolala bym wczesniej ale nie da rady chciala bym tez dluzej ale nie da rady. Dlatego tez robie same silowe, pozniej bede sie odtluszczac na samych aerobach Jak juz miesnie zbuduje

Oki dzisiejszy trening:




Pierwszy raz robilam wyciskanie na skosie, dostalam 8kg na poczatek i przy trzecim powtorzeniu o maly wlos nie wyladowalo toto na mojej twarzy zmienilam wiec na 6 pok co Reszta poszla przyjemnie. Ciekawe jak bede sie czuc jutro. Wioslowanie tez robilam pierwszy raz no i musze sie nauczyc zeby cos czuc

Do jutra rano bede omletowac

Zmieniony przez - TygrRyseK w dniu 2010-01-25 23:12:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
U mnie też omletos będzie fajny trening zwłaszcza te 55kg
Buźka i dobrej nocy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Bede sie solidaryzowac omletowac z toba Falus buziole

Tany jak tam sesja? Ja lubie wieczorne treningi, rano bym sie nie zwlekla z wyrka nie mowiac o tym ze energii bym nie miala.

Zmieniony przez - TygrRyseK w dniu 2010-01-25 23:19:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
mi też wieczorne treningi najlepiej wchodzą

a c do treningu to widzę że wszystko pięknie idzie, wracasz do formy, zobaczymy ja jutro zakwasiki będą łapać

No właśnie - jak tam sesyja tancerko?;)))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 576 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2926
no to u mnie to samo - sesja i trening tylko wieczorem teraz:)

http://www.sfd.pl/AGNES4869/_DZIENNIK_REKOMPOZYCJA_-t557488.html

http://www.sfd.pl/redukcja_w_ok.2_miesiace_z_66kg_na_60kg_/170cm_wzrostu-t654765.html

ZAZNACZAM: z gory dziekuje za oferty matrymonialne na maila;/ nie jestem na forum w tym celu!

sukces = wiara w siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Przysiad jaki ładny ciężar, a technicznie czujesz lepiej? czy ktoś Cię kontroluje na siłowni-mam na mysli technikę. Co do unoszenia nóg w zwisie to unosnisz proste czy ugięte? 20 - to dużo, podziwiam. Mi ręce puszczają po 7 --> 10.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Dzien dobry :)
Samopoczucie po treningu super, czuje lekkie zakwasy w nogach :) No i znow bola zatoki cholera, biore dalej antybiotyk zobaczymy, powoli mam dosc.

Ja zawsze bylam sowa, ale co ciekawe nie potrafie rano spac dlugo :) Lu taka pozna wizyta :) nie mow ze dalej problemy ze spaniem?

Zyrafka mam pomoc na silowni, nie caly czas ale przy cw gdzie sie moge uszkodzic :) Siady robi mi sie duzo lepiej odkad zmniejszylam ciezar, duzo sie rozciagam i robie na sucho. Zawsze pierwsza seria extra, dostaje pochwaly :) pozniej troszke plycej wg mnie ale podobno jest ok. Daje z siebie wszystko. Dodatkowo nowe cw mam pokazane/kontrolowane technicznie. Pare razy w siadzie zeszlam za nisko i mimo ribie w klatce/ramie (nie wiem jak to sie nazywa) to potrzebowalam pomocy. No i wczoraj jak robilam wyciskanie prawie sobie nosek zlamalam, bez pomocy nie jest latwo. Dodatkowo osoba ktora mi pomaga (dziekuje :) ) jest strasznie pedantyczna i wymagajaca wiec musze sie starac :) A nogi na razie robie zgiete, probowalam proste i jest duzo trudniej. I ja nie robie w zwisie, lapki by mi padly, mam takie cos gdzie moge wisiec podparta na lokciach.

Dzisiaj rano na sniadankao byl omlecik, wersja ulepszona: 2 jajka, 20g kefiru, platki, orzechy, odzywka bialkowa. Na suchej patelni teflonowej, mysle o zakupie oliwy w sprayu. Nie byl taki suchy jak poprzednio :) Chyba powoli sie przekonuje :)

Milego dnia, buziaki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
W takim razie ćwiczenie, które wykonujesz nazywa się "unoszenie nóg w podporze", nazwa mnie zmyliła, to jeśli z podporze to ilości zrozumiałe, ja męczę w zwisie na drążku - rewelacyjnie pracuje brzusio, długo po tym ćwiczeniu mam zakwasiory

W przysiadzie widzę stosujesz ćwiczenia na sucho, to bardzo pomaga, no i rozciąganie. Dobrze, że jest ktoś kto czuwa.

Z dań jajecznych śniadaniowo/ kolacjowych to proponuje "Serniczek' ala Kaniola" (pozdrowienia dla autorki przepisu): twaróg (125 g), 2 jaja - razem rozgnieść widelcem, troche odżywki (ja dawałam ok. 10 g) do smaku, wszystko wymieszać na jednolitą masę, grudki nawet wskazane, w końcu to sernik i na patelnię - pycha! pieczesz jako 1 placek, żeby przewrócić warto go na patelni przepołowić i przewracac już połówki, polecam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
czesc tygrysku mmm omlecik -pychotka.
widze ze robilas wioslowanie...mnie brat nauczyl technicznie robic w koncu zaczelam czuc miesien a wczoraj na silowni dostałam tyle uwag ze w koncu zbaranialm i myslalam ze zle robię.
kazdy ma inna budowe wazne zeby czuc ten miesień.

o zyrafcia fajny przepisik skorzystam z niego na pewno.

podobno te oliwy w sprayu sa zdrowsze bo pod wplywem smazenia nie wydzielja zlych jakis tam zwiazkow..

milego dnia tygryniu:*:*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
O super przepis Zyrafko[/] dzis wyprobuje wieczorem to bedzie na sniadanko :) Chodzil za mna sernik od dluzszego czsu i nawet mam nadmiar sera hihi DZIEKI :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomocy: jak i co ćwiczyć??

Następny temat

Nowy plan do oceny

WHEY premium