SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TygrRyseK/Dziennik/Poprawa sylwetki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77113

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nooo Pati, uroslas pod pachami Bardzo fajnie,a lydki to juz pierwsza klasa dla mnie, bo moje ni takie ni srakie
Buziaki i jedziesz dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Oooo tygrys urósł, fajnie i to bardzo łydki groźne Pozdrawiam i dobrej nocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Wlasnie wrocilam z treningu

O rany jak mi milo sie zrobilo, dziekuje za pozytywne komentarze Blad zrobilam ze sobie ich nie wymierzylam i nie wiem dokladnie ile sie zmienily. Ale wiem ze biceps mam +1,5cm Dumna jak paw. Lydki to mnie sama zaskoczyly, nie przygladalam im sie nigdy Ale numer ciesze sie ze uroslam, swiat sie wali

davidoo mialy byc jeszcze laby ale jakos tak wyszlo, teraz mi ich brakuje, trzeba bedzie dorobic kiedys. Zapraszam ponownie, szczegolnie jak skoncze zaplanowane 10tyg budowania sie.

Daje z siebie wszystko i cieszy mnie ze widac efekty

Buziaki dla wszystkich, podziekowania za pomoc, wsparcie i wogole daje czadu dalej

Dzisiejszy trening:





Bylo super, jedno cw bede zmieniac lekko, w wiekszosci podnioslam ciezary , siady dalej cwicze technike. Mial byc filmik ale sie zestresowalam i wyszlo fatalnie, nastepne podejscie bedzie w pt.

Do jutra

Zmieniony przez - TygrRyseK w dniu 2010-02-01 23:12:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115956
no ładnie zasuwasz!
podoba mi się!

przyszłość należy do Ciebie

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Jakieś fanfary powinny być do komentarza u górze
Patka buduj się buduj będę wpadać i kibicować a co Buziaki i udanego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pati ladnie Ci idzie a tak sie martwilas. Rosnij zdrowo teraz.
Ja zmienilam silke na nowa-nowa nie jest ale wypasiona w sprzet Jest super!
Buziaki i milego dnia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Hihi, energia mnie dzis rozpiera :) super sie czuje :)

Bede rosnaac Falus bede silna i duza :) Powoli nabieram wiary w to co Kingus powiedzial, przyszlosc jest moja :)

Zdrzala dobrze wyposazona silka to podstawa :) dodatkowo pewnie o fachowa pomoc latwiej :)

Pozdrawiam i buziaki przesylam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj Pati i to jeszcze jaka pomoc, fachowa ze ho ho
Milego Slonce!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
Nie będę oryginalna - łądnie widać plecki;-}
Trzymaj się tam mocno.
Będę wpadać i sprawdzać jak msujesz..
oj żebym miała tyle samozaparcia co Ty;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
ładnie zasuwasz- Odin ma rację:D:D

idzie pięknie ale to było wiadome- tyle samozaparcia, tyle energii i tyle wsparcia od NAS ( wiem, wiem skromnie hihih)

miłego dzionka:*

:):)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomocy: jak i co ćwiczyć??

Następny temat

Nowy plan do oceny

WHEY premium