SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TygrRyseK/Dziennik/Poprawa sylwetki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76692

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
demolub no to jestes wyjątkiem
ha!
moj były nawet jak szlismy razem ulicą i chciałam zapytac to mi zabraniał!
ile razy sie przez to gdzieś zgubilismy...

no tygrysku walcz walcz!
pamietam swoj pierwszy trening z hantelkami a bylo to tydzien temu - do dzis mam zakwasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Brzuszki zrobione rano zabralo mi ponad 15min, jutro musze dodac 2 powtorzenia, pewnie calosc zajmie z 25min. Po 2 serii juz mialam dosc. Brzuch mnie dzis boli :) to pewnie przez ta przerwe :)

W pracy zap*** (ze sie wyraze) jak glupia, na szczescie to juz ostatni tydzien odwalania roboty za kogos, patafon wraca w pon. Wreszcie sobie odpoczne.

Zaraz obiadek: rybka z ziemniakiem (jednym) i surowka :) a potem tapetowanie (ciekawe ile to spala kalorii). Posilki dzisiajsze standardowe, powoli staja sie monotonne.

Zmieniony przez - TygrRyseK w dniu 2009-11-17 18:56:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
tygrysiu ja sie dowiedziałam ze podobno jak sie robi codziennie brzuszki to rośnie normalnie mięsień i brzuch wclae nie robi się płaski tylko jest większy...

podobno kulturysci wcale plaskich bvrzuchów nie maja, widac im miesnie jak wciagna brzuch i naabiora powietrza...

ale mam nadzieje ze u ciebie nie bedzie takiego efektu
ja brzuch 3 razy w tyg cwiczę

dzisiaj za to nadrobisz!

najgorzej odwalac za kogos robotę- jest to niezwykle wkurzajace.
patafon- hi fajne okrelsenie
ja znam: patafian
po zapierdziulku nalezy ci sie odpoczynek.

tapoetowanie uwielbiam!14 dni temu tapetowałam przedpokoj i kuchnie
wklej zdjecie jak polozysz tapety
jakis kolor lub wzorek robisz?

moze zmien jakis posilek -zjedz cos innego tylko troche roboty bedziesz miala bo trzeba diete od nowa policzyc
ale ja tez juz mialam dosyc dzien w dzien tego samego i zoladki wygraly z makrelą na dwa dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
heloł:D bardzo fajna "wyjściowa" sylwetka.
powodzenia w ulepszaniu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Robiąc brzuchy codziennie na przyrost masy mięśniowej bym nie liczył, raczej przemęczenie mięśnia. Jeśli będzie trzymać odpowiedni bilans kaloryczny, to mięśnie też nie będą rosły, a już na pewno nie urosną tak, żeby wystawały poza odpowiednią linię figury . Nie masz wcale zatłuszcznego brzucha, więc wystarczy popracować nad ukształtowaniem mięśni brzucha. Uważam, że trening co drugi dzień będzie odpowiedni. Jak on wygląda?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Kolejny dzien, dzis treningowy wiec dieta utrzymana w 100%. Ranne brzuszki zrobione bleee. Z silownia moze byc dzisiaj ciezko ;) bede sie starac.

LukRecJa witam i dziekuje,

tancerka25 dzisiaj mialam pyszny obiadek, prosty bo kura w pomidorach z ryzem ale strasznie to uwielbiam nie wiem czemu. Do piersi wciskam czosnek i cale miesko nim przechodzi dajac fajny smaczek. Wiesz zauwazyma ze moj brzuch jest teraz troszke wiekszy ale myslalam ze to obzarstwo :)
Jak juz ukonczymy to beda zdjecia poki co choroba dopadla polowka :) hihi najlepszy sposob na pozbycie sie przeziebienia - oddac komus szkoda tylko ze jemu sie dostalo. No i teraz nie bede miala motywacji zeby sie na silownie wykopac :(

BzykuDG Brzuszki co drugi dzien zgadzam sie :) W tej chwili mecze aerobiczna 6 Weidera (6 roznych cwiczen, zmienia sie ilosc powtorzen), jestem na 12 dniu jeszcze 30 ale szczerze powiedziawszy mam dosc. Co mozesz mi polecic zeby ulepszyc moj brzuszek? Najchetniej cw. w domu bo lubie cwiczyc brzuch rano przed praca. Dzieki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja nigdy nie byłem przekonany do tych wszystkich A6W, ABS, ABS II itd. Nudne to i w ogóle .

W mojej sytuacji sprawa wyglądała inaczej, miałem na prawdę sporą ilość fatu do zrzucenia i głównie opierałem się na treningu typowo masowym na brzuch, czyli żadne małe obciążenia i niewiadomo jaka ilość powtórzeń. Trening zazwyczaj na siłowni, więc z zastosowaniem maszyn. Całość opierała się na 4 ćwiczeniach:

1. spięcia na maszynie - na początku zakres w granicach 20 powtórzeń, potem jednak zszedłem do 16-8 progresywnie z dużymi obciążeniami
2. unoszenie nóg w zwisie z podporą pleców - najpierw bez obciążenia, potem ze sztangielką między nogami, powtórzenia w zakresie 15-10
3. przenoszenie sztangielki lewa-prawa-lewa... w siadzie - maksymalna ilość powtórzeń
4. unoszenia z opadu bokiem.

Efekty na prawdę bardzo dobre, przynajmniej na mnie to działa. W wolnej chwili możesz rzucić okiem na efekty :

https://www.sfd.pl/Historia_pewnego_grubaska_;_-_fotorelacja-t489557.html

https://www.sfd.pl/TEST:_Redukcja_ostateczna__pods.str.9._Dren_+_JetFuel_i_przyjaciele-t491003-s9.html

https://www.sfd.pl/BLOG:_Od_mięczaka_do_cwaniaka__kwartał_z_Trec_iem_by_Bzyk-t531515-s26.html 

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Fakt nudne jak cholera :) pomysle nad zmiana (ogladam efekty), tylko wolala bym w domku, no ale jak sie nie da to bedzie na silowni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
aj tygrysku chorob teraz wszedzie pelno....u mnie domownikow tez cos brało ale sobie poszło i mnie nie wzielo poki co , moze dlatego ze wpierniczam duzo kiwi ktore ma witamine c ogolnie to mam zdroa dietkę i do tego łykam witaminy

rzeczywiscie tapetować samemu to nie bardzo wiec czekamy na foteczki!


bzykudg fotorelacje widzialam i musze przyznac ze z zaniedbanego chlopa z piwskiem (bo tak myslę o takich sylwetkach ) zrobilo się z ciebie niezłe ciacho


Zmieniony przez - tancerka25 w dniu 2009-11-19 09:43:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Wyznanie...

Z wielka przykroscia musze powiedziec ze nie poszlam wczoraj na silownie. Tak jak podejrzewalam nie wykopalam sie sama, glowe mi rozsadzalo, depresja mnie dopadla.

Zrobilam sobie kapiel z babelkami (muscle therapy) bardzo przyjemna.. humorek mi sie poprawil. Tylk dzisiaj ten nie smak ze nawalilam. Ale brzuszki zrobilam chociaz mi sie nie chcialo. Chyba powoli widze poprawe. Moze w ten weekend zrobie pomiary, ciekawe czy cos sie zmienilo. Jeszcze pewnie za krotko cwicze :)

tancerka25 mozna gdzies na necie podziwiac twoje tapetowanie? Jakies zdjecia?

Dzisiaj odwazylam sie upiec dorsza w piekarniku na zdrowo, i jestem pozytywnie zaskoczona. Robilam juz pstraga i lososia, nie wiem czemu balam sie bialej rybki? Tak wiec obiadek byl dorsz, ryz i warzywka z pary. Nawet smacznie. Reszta diety wg plany nietreningowego.

Jutro ide juz na silownie :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomocy: jak i co ćwiczyć??

Następny temat

Nowy plan do oceny

WHEY premium