SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TygrRyseK/Dziennik/Poprawa sylwetki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77102

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
venka dzieki chyba, ale to ciuchy tak robia w rzeczywistosci moglo by byc lepiej (tylko troszke ). Fakt ze chyba mi sie udalo nogi poprawic troszke ale ciesze sie bardzo

Ja sie nie odchudzam raczej pilnuje strasznie zeby nie przytyc jestem osoba z tendencja tycia prawie z powietrza wiec musze byc pod kontrola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115956
hehe Tygrysku,
pamiętam jak zacząłem zaglądać do Ciebie i jak pod wrażeniem Twojego wykonania MC byłem

teraz mi się przypomniało

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Kingus chyba on mi troszke te nogi poprawil, no i posladki wydaja sie jedrniesze Teraz musze rozpykac ten przysiad i bede laska Mam nadzieje ze mi sie uda i znow bedziesz pod wrazeniem

Mimo ze w pracy nie jestem trzymam sie godzin i posilkow pudelkowych, przygotowalam co prawda na dzien treningowy wiec musialam odrobine zmodyfikowac, ale jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
tygrysku i dobrze ,ze sie nie odchudzasz ,bo nie masz z czego ładnie Twoja sylwetka wygląda ja tez kiedyś byłam zwolenniczką diet cud ,ale tez już mi przeszło .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
tygrysku a dalej w pracy cos gadaja ze wyciagasz pudelka?

ty nie masz z czego sie odchudzac wygladasz swetnie i zazdroszcze ci brzuszka!
kiedys ci go ukradne! o!

jak tam trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
vajolet dziekuje troche mi czasu zabralo przekonanie sie ze diety cud nie sa dobre, teraz jestem wyzwolona i szczescliwa. Niestey sa ludzie ktorzy robia na tym wielka kase, jak Obli pisala, a co gorsze sa ludzie ktorzy w to wierza i praktykuja i co najgorsze zdrowie marnuja.

Oj tany jak mam rybke to zchodze wszystkim z oczu bo im pachnie, czasem mi zazdroszcza, czasem sie smieja i czepiaja glupot np ze drobno pokroilam jajko do salatki nie kumam gdzie jest problem ech. Trening dzisiaj odwolany, jestem jeszcze przeziebiona ale brzuszki zrobilam wczoraj i dzis tez beda. Bardzo sie ciesze ze ci sie moj brzuch podoba, ja uwazam ze mu duzo brakuje a twoj przeciez jest ok. Wlasciwie teraz to juz pewnie jest extra, pokazala bys jakies nowe zdj

Tak mi dzis ladnie poprawilyscie humorek, ze odwaze sie cos pokazac, zastanawialam sie dlugo i mysle ze do pelnego obrazu mojej drogi potrzebne jest to. Ostrzegam tylko dla odwaznych. Cofniemy sie w czasie do czerwca 2007roku. Ludzi o slabym sercu prosze o odwrocenie wzroku wstawiam swoje zdj z tego czasu





Zmieniony przez - TygrRyseK w dniu 2010-01-06 17:43:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
no faktycznie byłaś większa nie będziemy się oszukiwać

ale widać również,że łapki też wtedy były mniejsze w porównaniu np do dołu



ale przede wszystkim ważne jest to,co jest teraz,a nie to co było

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2010-01-06 18:47:03

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Na co dzień dużo widuje się takich osób o zdrowym wygładzie ale dokonujących takich zmian jest bardzo mało. Widać że długa drogę przeszłaś tym bardziej ciesz się z tego jak wyglądasz teraz bo jest SUPER !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc Partycja
Ale z Ciebie oszukistka mialysmy czekac do 31go a Ty prosze cala sesyjka, nie moglas sie powstrzymac,co?
Dobrze wygladasz taka szczuplutka!
Widze tez,ze jak bylas kraglejsza to podobnie jak ja wieksze bioderka niz gora, ech... Dobrze, ze z tym juz koniec
Ide popisac,bom wczoraj znow nie zdarzyla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Bardzo fajnie poprawilas sylwetke, a wczesniej, coz nie jestes motylem.... ale przecież takich osob na ulicy jest sporo, to tez nie wstyd, w telewizji gorsze pokazują
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomocy: jak i co ćwiczyć??

Następny temat

Nowy plan do oceny

WHEY premium