SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TygrRyseK/Dziennik/Poprawa sylwetki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76956

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Moj target na ten miesiac:

26.12 koncze brzuszki - pod warunkiem ze zadnego dnia nie zawale
25.12 do tego dnia bedzie 9 treningow
27.12 bede robic zdjecia porownawcze - o kurde no nie wiem czy to taki doby pomysl w srodku swiat

Dostalam wage na jeden dzien, oj strasznie sie balam wyszlo 52.8

Wymiary mialo nie byc (za blisko fatalnych dni) ale jest pare ostatnie byly 2 tyg temu
udo 55cm (-1cm?????????????)
udo nad kolanem 39cm (widac ze jest lepiej )
biodra 89cm - bz
pas 72cm (+ 1 cm to sniadanko )
talia 64cm (+ 1 cm nie mam wymowki )
ramie 24,5cm napiete 26cm no jasne a tu musi leciec chociaz nie chce

Podsumowanie no ale lece dalej mam teraz 3 tyg bez mierzenia no i musze dac z siebie wszystko bo poki co stoje w miejscu

Milego mikolajkowania dla wszystkich

Proponuje zalozyc osobny topic gdzie bedziemy wstawiac nasze mikolajkowe dania, wypieki co by sie mozna bylo torturowac lub pocieszac bo pewnie kazdy z nas odrobine zgrzeszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
a ja chciałem być Wujkiem

ja na Święta akurat jem zdrowo
cały rok wcinam "śmieci" to w Święta "postuję"

wiem, dziwny jestem

Swoja droga podziwiam ze wiedze wszechstronna

ale teraz się zawstydziłem

szczerze?pierwszy raz coś takiego słyszę

może mam niską (bardzo niską) samoocenę ale ciągle wydaje mi się, że wiem tyle co nic i głupek jestem
tak w ogóle, nie tylko żywienie/trening...

Zmieniony przez - King_Odin w dniu 2009-12-06 11:32:27

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
Masz rózgę za te +1cm w maciusiu!

A teraz bez opieprzania się żeby śnieżynka mogła nagrodę pod choinkę wrzucić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
czesc tygrysku!!!!
widze ze mikołajujesz sobie ...

a z groszkiem to mnie zadziwiliscie!
moze ja bede ciocią jakby co?

lu rozdaje rózgi az się boję jak do mnie przyjdzie no chyba ze dostane prezent to zapraszam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
No pieknie jeszcze mi wmowicie cos cholercia.

Oj czarus z ciebie King

Lukrecja dzieki tego mi bylo trzeba, teraz bede juz grzeczna obiecuje

Dobranoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Dzien dobry, siedze w robocie I sie nudze, nie wiem jak to jest ale czym blizej do swiat tym mniej mi sie chce pracowac.

Jedzonko na dzisiaj
1. Sniadanko bylo jogurt z jabluszkiem I otrebami, musialam zmniejszyc ilosc bialka w posilkach w treningowe bo dodalam odzywke po treningu jako posilek. Chyba dobrze?
2. Wczorajsza kura z ryzem
3. Kotlety indykowo-sojowe z gryczana
4. Makrela z ryzem
5. Rybka z warzywkami I ryzem - wlasnie sobie zdalam sprawe ze przez poranne smiganie na necie zapomnialam rozmrozic rybe!
6. Potreningowe bialko z gruszka
7. Serek przed spaniem

Nie mam warzywek ale nabralam pelno slaty, ogorka, pomidora :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja mam tak samo. Przed Bożym Narodzeniem się nie chce. Potem 3 miesiące przed Wielkanocą też się nie chce. Potem 3 miesiące przed Bożym Ciałem się nie chce. Potem 5 miesięcy przed Dniem Niepodległości się nie chce i tak w kółko...

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
tak tygrysku dobrze zrobiłaś
odzywke pij po treningu

widze ze u Ciebie króluje dziś rybka, u mnie też- będę piec morszczuka!
powiem wam ze smaczna ta ryba i nie jest w ogóle tłusta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Nie no u mnie az tak zle nie jest, normalnie to mnie konmi trzeba z roboty wyciagac . Odkad wyprowadzilam sie z domu uwielbiam swieta Bozego Narodzenia, inne mniej. Problem jest ze ze mna pracuje najprawdziwszy Grinch Im szczesliwsza jestem ja tym bardziej on marudzi. Nie daje sie i dalej sobie podspiewuje

tancerko w przeciagu ostatnich paru tygodni zjadlam wiecej rybki niz w calym zyciu pewnie. Rybka zdrowa jest

Nie wiem co z silownia dzisiaj, nie jestem jeszcze soba i nie chce sie uszkodzic. Opuchlizna schodzi powoli, boli mniej bardziej wkurza. Wiem pojde, zrobie delikatnie takie wprowadzenie bez pobijania rekordow. Mialam nadzieje zwiekszyc w przysiadzie trudno bedzie w srode.

Pomyslalam ze sie z wami podziele moim przepysznym obiadkiem Przepraszam ale nadgryziona, nie moglam sie powstrzymac. Rybka pieczona wyszla super smaczna, minimalnie przesolona (uzylam grubej soli morskiej i sie przesypalo troszku). fajnie sie upiekla, mieciutka mniam. Jutro bedzei reszta do pracy







Zmieniony przez - TygrRyseK w dniu 2009-12-07 19:24:10
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomocy: jak i co ćwiczyć??

Następny temat

Nowy plan do oceny

WHEY premium