SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TygrRyseK/Dziennik/Poprawa sylwetki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76642

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Właśnie Pati jak tam zdrówko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
czesc patka... jak sie czujesz?

widzisz- wytsraczy ze pisniesz ze ejstes chora i juz ci spokoju nie damy - tak jak ostatanio laurynce
co nam na tydzien zniknela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Witam

Dalej chora, wczoraj bylo lepiej i wieczorem myslalam ze juz sie pozbylam cholerstwa ale dupa blada dalej mnie trzyma. Do tego zlapalam takiego dola emocjonalnego, mysli w glowie siedza nie ciekawe. Nie widze sensu, pare spraw mnie dobilo, zeby chociaz na silke isc to bym to wybiegala, przemyslala, powsciekala i zapomniala. Ten glupi katar mi zyc nie daje. Zero kontroli nad moim zyciem zero zrozumienia ze strony swiata. Nawet nie moge zajesc slodkosciami smutkow bo po tostach czosnkowych kubki smakowe mi wypalilo. Ryczec mi sie chce, wybaczcie mi ale nie poodwiedzam was dzis, w ogole to chyba mnie zaraz szlak trafi i bedzie po sprawie.

Life is brutal F**K

Mileg dnia

PS wlasnie przeczytalam co napisalam i sie usmiechlam lekko, wyrzucilam z siebie kupe smutkow ale na koncu >milego dnia< a co tam jak ja mam przeje**** nie znaczy ze inni nie moga miec super dnia nie? Nie jestem tu zeby rozsiewac dola wiec prosze nie czytajcie poczatku tylko zyczenie milego narka

Acha zeby nie bylo dieta trzymana, nawet jest latwo bo jesc sie nie chce, standardowo czosnek i miod gratis.

Kingus ja robie A6W brzuszki, i punkt honoru to je skonczyc, zostalo 5!

Zmieniony przez - TygrRyseK w dniu 2010-01-10 14:44:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Pati a płukałaś kiedyś nos, mi po tym katar szybko przechodzi (wciągasz nosem wodę letnią przygotowaną, abys poczuła wodę w gardle i rak z 3 razy) trochę nie przyjemne uczucie ale sobie spróbuj jak coś to mnie zrugasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Rany na to bym nie wpadla, mysle ze musze to przemyslec OMG

trochę nie przyjemne uczucie no nie watpie w to

Pomysle nad tym Falus ale nie wiem moja droga no nie wiem, dam znac jak co, chyba na sama mysl mi przeszlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Ja jestem dziwna bo lubię to robić i czasami przy porannej toalecie to tak tylko groźnie wygląda Buźka i zdrowiej szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
patka po to jest dziennik zeby sie wyzalic. doskonale cie rozumiem czlowiek czuje się jak kupa zlomu jak jest chory.
najgporszy jest lejacy sie katar.
budulko ty nasza.
przynajmniej czosnek zjadlas a to ci pomoze zwalczyc ta mendę - chorobę.

odoiwedzisz nas wtedy keidy bedziesz miec sile, najwazniejsze bys teraz lezala w lozku i sie wygrzewała.
chorbe trzeba doleczyc zeby nie wracała bo ona to uwielbia!

zdrowiej i trzymaj sie :-*

Zmieniony przez - tancerka25 w dniu 2010-01-10 17:09:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
czeeeeeeeeeeśśśśśćććććć!!

jak zdrówko?

na 46str u mnie mam muzyczkę na rozruszanie

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Kochana i jak tam dziś? zdrówka i jeszcze raz zdrówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
To moje przeziebienie upierdliwe jest, co pomysle ze juz lepiej, ze moze przeszlo to wraca cholera. Pewnie sie tak bedzie ciaglo caly miesiac :( Jeszcze do pelni szczescia jestem przed okresem wiec jest bosko.

Dzieki Falus za odwiedzinki, pozdrawiam :)

Kingus wpadne pozniej do Ciebie moze mi sie humorek poprawi.

Moim marzeniem by bylo byc wreszcie zdrowa i isc dzis na silownie :) Moze sie uda :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomocy: jak i co ćwiczyć??

Następny temat

Nowy plan do oceny

WHEY premium