SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TygrRyseK/Dziennik/Poprawa sylwetki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 75984

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
heheeh ja też się czasami zastanawiam jak mnie kolana zaczynają boleć, ale mnie zwykle łapie jak długo nie ćwiczę...
Jak tylko coś robię przechodzi.;)

Także rozćwicz to na spokojnie.

Pozdr!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
No niestety ja to starsza pani jestem jak sie patrzy na metryke. Problem ze ja sie za cholere na tyle nie czuje, no chyba ze cos mi strzyknie

A mialam wstawic piosenke co mi glowie lazi





Non stoop ja graja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Ja sobie przy tym dziś biegałam wciągający kawałek. Pozdro, buźka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Ekhm, a ja się czułam zawsze poważniej, z kolei teraz widzę, że dzieciak jestem, a też już powoli nie chcę pamiętać o metryczce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
Cześć Tygrysku:):):):)


Wpadłam życzyć miłego dzionka i zobaczyć co u ciebie . Widzę, że wszystko w najlepszym porządku- poza tymi urojeniami, że niby Ty starsza pani jesteś...;)


Młoda dziewuszka z Ciebie :):):):):*:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Hej Tygrysku, dopiero oblukałam zdjęcia - i co widzę storczyk bez kwiatków!!!!!!!!!!!..................

A tak serio - ładny szczupltki brzusio, jak wstawisz zdjęcie sprzed treningu A6 to będzie widać bardziej różnicę w mięśniach
Pozdrawiam i życzę dalszych osiągów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Dzien doberek :)

Dzis wstalam w super humorku :) fajnie jak by tak zostalo :) Zyrafka no tak bez kwiatow, ostatni wczoraj spadl.. Nie mam reki do nich a uwielbiam, teraz przycielam i zobaczymy co bedzie. Zdj przed nie mam tylko to co na pierwszej str.

Hej elaine milego, buziaki :)

Kingus jak bedziesz mial czas looknij na poprzednia str, pytania do treningu, dzieki. Dzis zaczynam :)

Wlasnie sobie zdalam sprawe ze kury nie rozmrozilam aaaaaaa, glupia baba, o niebieskich migdalach mysle i o nowym teningu, bedzie sie dzialo :)

Duzo energi na dzis dla wszystkich :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
ktoś coś mówił o storczykach?



moja miłość. tu na oknie u mnie 5. Na dole 15
Do ślubu też mi towarzyszyły

Tobie Tygrysku również - duzo sił do treningu nowego:D

Zmieniony przez - LukRecJa w dniu 2010-01-18 14:52:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
LUUUUUUUU uwielbiam storczyki, piekne sa twoje, zdradz mi sekret prosze moje sa sliczne potem opadaja a potem obsychaja Sa piekne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 576 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2926
tez mam 4 storczyki!! :D a najlepiej daje czadu ten od tescia :D kwitnie min 4 razy w roku, haha :)

Zmieniony przez - agnes4869 w dniu 2010-01-18 18:26:07

http://www.sfd.pl/AGNES4869/_DZIENNIK_REKOMPOZYCJA_-t557488.html

http://www.sfd.pl/redukcja_w_ok.2_miesiace_z_66kg_na_60kg_/170cm_wzrostu-t654765.html

ZAZNACZAM: z gory dziekuje za oferty matrymonialne na maila;/ nie jestem na forum w tym celu!

sukces = wiara w siebie.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomocy: jak i co ćwiczyć??

Następny temat

Nowy plan do oceny

Wiecej