SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TygrRyseK/Dziennik/Poprawa sylwetki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76870

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Dziekuje za zyczenia

Rowniez Wesolych Swiat dla wszystkich


Najpierw zalegle treningi:





Teraz pracuje nad zdj i bede wystawiac :)

Zmieniony przez - TygrRyseK w dniu 2010-04-03 16:53:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Obiecane podsumowanie

10tyg >masy<

No dobra nie była to kontrolowana masa z prawdziwego zdarzenie, kcal w granicach 1800-2000, wpadło tez sporo śmieci. Jesli jeszcze kiedys sie zdecyduje to zapewne lepiej zaplanuje.

Moje spostrzeżenia

Góra super nogi fatalnie .
Waga nie poszła tak bardzo do góry w najgorszym momencie było ponad 56kg.
Biceps strasznie mi się podoba, brzuch chyba się poprawili, plecy mogłyby być lepsze, ale widać różnice i to mi się podoba. Mimo ze przyszło parę ładnych cm w tali, pasie biodrach to wyglądają o wiele lepiej niż w listopadzie. No i najgorsze nogi, szczególnie prawa, która na zdj wygląda dużo gorzej niż lewa. W zasadzie gdyby była jak lewa to była bym ogromnie szczęśliwa. Nie wiem, dlaczego sa one tak różne. Ciekawa jestem waszych opinii.

Plan na następne 2 tyg. jest odpoczynek, bieganie, basen i obcięcie kcal. W styczniu miałam super nogi i teraz musze do tego wrócić nie tracąc gory. Na nastepne 8tyg zaplanowalam Split nie jestem jeszcze pewna diety, obetnę troszkę kcal i będę obserwować. Docelowo chciałabym się jeszcze przebudować, ale zobaczymy jak pójdzie.

Wczoraj świętowałam bic maćkiem dziś będzie troszkę czekoladowych słodkości a od pon dietka będzie 100%.

Tableka z pomiarami:





No to teraz mam pare cm do zrzucenia więc pomiary co dwa tyg i trzymajcie kciuki żeby się udalo.


Zmieniony przez - TygrRyseK w dniu 2010-04-04 13:07:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072










Nastepne zdjecia za dwa tyg, jak zrzuce te extra cm






Zmieniony przez - TygrRyseK w dniu 2010-04-04 13:14:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Oto moj nowy plan, jest to pierwsza wersja, mam nadzieje ze ktos znajacy sie na rzeczy skoryguje moje bledy

Plan na 8 tygodni

Poniedzialek Klatka i Triceps

1. Wyciskanie sztangi na laweczce plaskiej 4x12
2. Rozpietki na plaskiej laweczce 4x12
3. Dipsy &#8211; pompki na drążku 4x12

4a. Prostowanie ramion na wyciagu 3x12
4b. Wyciskanie francuskie 3x12
5. Pompki na lawce w podporze Tylem 3x12

Środa Plecy i Biceps

1. Podciąganie 4x12
2. Ściąganie drazka do klatki nachwytem 4x12
3. Przyciąganie linki wyciągu siedząc 4x12

4a. Uginanie ramion na wyciągu 3x12
4b. Uginanie sztangielek na siedząco 3x12
5. Uginanie ze sztanga 3x12

Piątek Nogi i Barki

1. Przysiad ze sztanga 4x15
2. Wypychanie nog na suwnicy 4x15
3. Boczny przysiad &#8211; plie 4x15
4. Wykroki 3x10

5. Wyciskanie sztangielkami siedzac 3x12
6. Unoszenie sztangielek bokiem 3x12
7. Unoszenie sztangielek do przodu 3x12

W dni gdzie sa klata i plecy bedzie 30min aero, dodatkowo bedzie po jednym cw na tak zwana pompe.

Zostalo mi polecone zeby nogi robic w piatek, wtedy najwiecje czasu na odpoczynek jest, ja bym wolala w pon, ale nie wiem czy tak jest rozsadniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
no no

plecki bomba <szok>
brzuch ładnie wyszedł!

nogi ... nie jest źle
na redukcji lepie będą się prezentować

nprawdę ładnie

Co do treningu:
a gdzie deadlift?
i rows jakiś ze sztangą/sztangielką?

reszta ok
choć dałbym wyciskanie sztangielek na skosie zamiast sztangi na prostej

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Patka posłużyła Ci ta masa, bardziej mi sie podobasz ale ja nie ten tego
Ciałko fantastyczne, ładnie sie wypofilowało nie znam się na fachowej ocenie ale jest co podziwiac Jesteś konsekwentna, wytrwała i to widac Buziole dla Ciebie Tygrysku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
fiu, fiu ;)

Plecki i talia- bomba. Widać, że masa Ci służy :):)

Jest świetnie i bardzo " kształtnie". Fajny brzusio:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Wow, naprawdę ci ten brzuch na masie wyszedł...
Nogi nie wyglądają źle, bicepsik fajniutki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Dzieki ludziska brzusio mi sie podoba a te moje nogi to zmora normalnie Ale nie poddaje sie i dalej jade

Kingus martwego nie da rady, awersja na calego do tego stopnia ze mnie trzepie jak widze. Moze za jakis czas. Rows? co masz na mysli?

Mowicie ze na masie mi dobrze, hmm moze i fizycznie ale psychicznie oj nie baldzo Dzis mi zadano pytanko czy jak bede bardziej rozbudowana na gorze, ze szczuplymi nogami ale waga 60kg czy bym byla szczesliwa.. nie znam odpowiedzi..

elaine wlasnie >ksztaltnie< sie najbardziej podoba, tak kobieco mimo ze z miesniami

Nie wiem jak to jest z tym brzuchem bo wyglada fajnie ale cm jest +6 nawet mi sie wydaje ze mniej wystaje (tylko czasem oczywiscie bo jak juz wspomnialam okresy zaawansowanej ciazy tez przechodze ) Widac te exta cm poszly w boczki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Plecki i talia śliczne, brawo!

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomocy: jak i co ćwiczyć??

Następny temat

Nowy plan do oceny

WHEY premium