SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TygrRyseK/Dziennik/Poprawa sylwetki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76909

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Hihihi cialka bo twarz sie nie nadaje hahahahahahahaha :)

Dobry humorek od rana chociaz wstac sie tak nie chcialo o na dworze zimno, ale co tan super jest.

Agnes nogi tez wystawie, ale dopiero jak sie uformuja, zauwazylam juz pewne zmiany, robi sie ciekawie :)

Zyrafka dzieki, tez widze zmiane :) bardzo mnie to cieszy. Zdj specjalnie z mysla o tobie, przodem nie z gory :) Teraz tylko rosnac dalej a potem lekko sadelko zrzucic. Swoja droga to nawet nie wiem ile waze, trzeba sprawdzic jutro.

Goraco pozdrawiam i buziaki sle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Cześć Patka góra Ci się nieźle wzmocniła groźnie zaczyna sie robić Udanej dalszej przemiany, buziaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Tygrysku, zmiana na + !!!!
Dobra robota

ale nie rozleniwiaj się, jedziesz dalej

A Ewelinka, nie przeklinaj!

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Dokładnie góra na +

ciekawe jak dół

kiedyś sobie pojadę do Paryża

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Dzieki Falus, dzieki chlopaki :) buziaki

Oczywiscie ze daje czadu dalej, nikt nie mowil o przerwie, to jest dopiero POCzATeK sie dopiero rozkrecam :) poznaje swoje cialko i lubie to co widze (pomimo ze chwilowo do spodni sie nie mieszcze, ale powtarzam sobie to tylko przejsciowe i na koncu drogi jest extra sylwetka)

Elaine super, swietna sprawa pilotowac, swiat mozna zwiedzic. Polecasz jakas fajna restauracje co mnie nie zrujnuje? Oj chyba ci troszeczke zazdroszcze :) Napisz jak mozesz co ciekawe, gdzie jesc a czego unikac. Moze byc na maila :) Dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Rozpiska za wczoraj:







Zmieniony przez - TygrRyseK w dniu 2010-02-23 18:28:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Witam w ten piekny deszczowy poranek, czuje sie padnieta, bez sil kompletnie a to dopiero poczatek dnia. Pije wlasnie poranna kawke i mam nadzieje ze mnie na nogi postawi. Dzis trening :) moze sie na sune przejde :)

A no i nie wazylam sie i chyba do kwietnia nie bede zeby sie nie stresowac.

Milego dnia, buziaki i usciski :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Cześć Patka zaliczasz tą siłownię już teraz hurtowo przybijam Ci szklaneczką kawki tez jestem ciut senna, za krótki sen Buziole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Wyciskanie sztangielek 2* po 10 kilo, no no ładnie
Jak Ci się podoba ćwiczenie na brzuszek w zwisie?

Ja tez senna, taka pogoda, kawka tez zaliczona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Kawa postawila na nogi, energia wrocila :)

Odnosnie brzuchow w zwisie mam mieszane uczucia, rece mi padaja pierwsze, brzuch trudno powiedziec czy sie wzmacnia, poprawia. Najbardziej czuje jak robie proste nogi w podporze. Poki co bede tak robic ale zastanawiam sie nad zmiana na standardowe brzuchy na pilce.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomocy: jak i co ćwiczyć??

Następny temat

Nowy plan do oceny

WHEY premium