SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TygrRyseK/Dziennik/Poprawa sylwetki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76661

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Lenka ty sie tak prostymi nie przejmuj, jesz co mozesz poki co, jak wyzdrowiejesz to wrocisz na czysta droge, z reszta pare dni odstepstwa kazdemu sie nalezy. Moze twoj organizm ma wlasnie dosc i potrzebuje przerwy, nie zamartwiaj sie bedzie ok :) Zaczniesz zdrowa, pelna entuzjazmu i dalsza walka pojdzie latwiej.

zdrzala wiesz coraz bardziej przekonuje sie do swojego wygladu, i jak sie uda to moze jeszcze raz zrobie mase :) Na pewno nie chce wracac do wysuszonego stanu :) duzo sie w mojej glowie pozmienialo skoro jestem w stanie porzucic mysl o super nogach na rzecz ladnej gory, plecow i reki :) Daj znac jak bedziesz robic podsumowanie :)


Nadeszla wiosna wiecie skad wiem, zdradze wam w sekrecie pare znakow:

1. Siedze w domku po pracy i jest JASNO
2. Pozmywalam naczynia
3. Ugotowalam ogorkowa MNIAM chodzila za mna od miesiaca
4. Narobilam okropnego balaganu przygotowujac pyszna surowke

Teraz zacznie sie seznon probowania nowych potraw W zeszlym roku wpadalm na extra pomysl probowania czegos nowego choc raz w tyg. Dzis poszla sorowka z pora:

- kawalek pora
- kawalek selera zielonego
- kawalek ananasa
- jajko cale + bialko
- majonez i oliwa
- mieszanka przypraw, ktorych i tak nie czuc

Przepyszne, oczywiscie skladniki mozna zmieniac wg potrzeb B/T/Ww

Zdj nie wiem czy na zachete, robilam na szybko bo juz pol zjadlam





Teraz spadam sprzatac w kuchni again


Zmieniony przez - TygrRyseK w dniu 2010-04-07 19:32:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
TRUSKAWKI zyrafcia beda , w zeszlym roku sporo ich sie najadlam, jakies byly nawet smaczne, nie to co w pol ale zjadliwe, chociaz moze mi sie juz smaki zatarly czasem teskie.... jagody tez byly ale te to zupelnie nie tak jak pamietam. W tym roku bede chodzi na polowania moze uda mi sie dzikie wypatrzyc gdzies... O i baklazana faszerowanego mieskiem mniam

Zycie wiosna, latem nabiera smaku

Sciskim wszystkich goraco, wiosennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
i.........BORÓWKI!!!!! uwielbiam, sporo jadłam rok temu i teraz też zamierzam
Truskawki............mmmmm rozmarzyłam się!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
To ja dodam wiśnie i czereśnie! No i morele świeżutkie :)
A bakłażan jest cały rok, takie importowanego nie jadasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
czesc tygrysku- ale piekne podsumowanie, ciesze sie razem z toba!!!!!! i ci gratuluję. brzuszek godny pozazdroszczenia juz nie mowiac o plecakch- teraz sie zrobilaś o wiele bardziej proporcjonalna i wcale nogi w niczym nie przeszkadzają- tez nie mozesz za duzo od siebie wymagać i tak 10 tygodni harowałaś jak wół. masz taką piekna talię ktorej ci zazdroszcze- ciekawe czy sa jakies cwiczenia by sobie talię powiekszyć..tzn wciecie.

przesylam tez poswietaczne zyczenia o dopiero dzis się ogranelam i usiadlam do komputera.


tez się ciesze ze przyla wiosna. chociaz brakuje mi slonca
a co do trukawek kupilam wczoraj po 18 zł za kg ale to te sprowadzane- nie te same co nasze polskie

Zmieniony przez - tancerka25 w dniu 2010-04-08 11:01:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
lenka taki w sezonie jest duzo lepszy :)

tany dziekuje :) ale to dopiero poczatek :) Dobre cw na talie to cw na plecy, jak je rozbudujesz to talia od razu wyglada lepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Nie wiem jaka jest procedura ale prosze o zamkniecie mojego dziennika

Planuje mala przerwe :) i nowy poczatek jak dobrze bedzie

Dziekuje za wszystko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Oj nie Patka teraz TY
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomocy: jak i co ćwiczyć??

Następny temat

Nowy plan do oceny

WHEY premium