SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TygrRyseK/Dziennik/Poprawa sylwetki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76678

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Patka to sobie walnęłaś do góry musiało Cię nieźle nosić Buziole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
a ja przyszłam wyściskać i wytarmosić za ucha Pzdrowionka i dajesz bo już niewiele zostało:DDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Hej Falus nosi mnie ostatnio, oj nosi

Lu milo widziec Dzieki, daje czadu jak sie da

Lenka nie ma problemu pytaj jak tylko bede umiala pomoge, jak bys chciala mozesz mi podac ile chcesz kcal ile wazysz to policze g/kg dla % BTWw jesli masz z tym problem.

No i jeszcze rozpiska za sobote, to juz 19 trening z tego cyklu powoli zblizamy sie do konca. Po silowym bylo 20min na rowerku. Strasznie mi sie chcialo na rowerek ale juz mi sie przypomnialo dlaczego nie cierpie go. Po tym oczywiscie 10min na narciazu, to jest zabojstwo






PS podoba mi sie moj biceps barki chyba troszke zwolnily

Zmieniony przez - TygrRyseK w dniu 2010-03-28 20:02:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
MOC była Tygrysku, a czemu taka niechęć do martwego?
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Tygrysku, dziękuję, chyba mi się udało coś tam stworzyć, choć kombinuję jeszcze z T i W ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Zyrafko nie wiem dlaczego ale normalnie myslalam ze pawia puszcze, tak mi zbrzydlo w ciagu minuty. Pewnie jeszcze kidys wroce do tego.

Lenka nie ma sprawy jak co to pytaj, dieta to podstawa :)

Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Aha......hm, no to pewnie jak nie służy to nie ma sensu na siłę robić, ja bardzo lubię, ostatnio Rumuna, mam nadzieję, że żadne bóle w kręgosłupie mi nie przeszkodzą wkręcać się dalej w to ćwiczenie
pzdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
też lubię rumuna. ale bardziej przysiad, ta niepewność czy się wstanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Cześć Tygrysku!

Masz w sobie wyzwolić Tygrysa i walczyć z tymi ciągami!
ja kiedyś lubiłem deadlifty, ale chyba się starzeję

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Helol :)

Lu siady poki co uwielbiam :) i moge robic, boje sie ze pewnego dnia moga mi tez zbrzydnac :( Chyba powoli odczuwam przesyt silowni, dobrze ze zblizam sie do przerwy :)

Kingus ja to juz stara jestem :( ale daje czadu :) Wpadnij na podsumowanie w niedziele, minie rowno 6miesiecy :) Nie osiagnelam duzo, co mnie cieszy to ze cialo juz nie jest galaretowate, zreszta sami zobaczycie :) Ja jeszcze ostatniego slowa nie powiedzialam :)

8uziole :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomocy: jak i co ćwiczyć??

Następny temat

Nowy plan do oceny

WHEY premium