SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TygrRyseK/Dziennik/Poprawa sylwetki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 75985

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Oj te ucho cos markotne dobrze, że idziesz na wizytę bo trzeba wyleczyć raz a dobrze. Trzymaj tego awansa w zębach a że czasu na wszystko trzeba to my to wiemy najlepiej masz w tym przewagę Pozdrawiam, buziaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
No to jestem z siebie dumna, wreszcie sie wykopalam na trening i oto podsumowanie:




W przysiadach malo poniewaz wracam do podstaw, czyli technicznie ladnie nisko i powoli bede zwiekszac. Dzis takie dwa male gostki cwiczyly przede mna, no myslalam ze po mamusie pojde, nie moglam patrzec jak kalecza siady tragedia. No coz... ja smigalam profesjonalnie Dodatkowo jedna pompka i plank. Szczesliwa jak dziecko Ucho poki co dziala.

Milego wieczorku

Zmieniony przez - TygrRyseK w dniu 2010-02-16 22:31:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Cześć Patka widzę że u Ciebie też siłowo było, supcio u Odina dowiedziałam się że chudnięcie odmładza to jest się z czego cieszyć. Buziole i zdrówka życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
No i znow zapomnialam dopisac do tabelki, sztang w siadach wazy 25kg ale licze tylko dodatkowe obciazenie, ach roztrzepana jestem strasznie ostsatnio. Dzis o maly wlos do pracy nie zaspalam :) rany weekend potrzebny :) Fajnie po treningu lekko poturbowana :) jutro znow ide, jupiii juz czuje powerke. Ucho juz ok i z reszta dla niego by bylo lepiej zeby juz bylo zdrowe bo trace cierpliwosc. Cos mi sie widzi ze energia bedzie mnie rozpierac hihi lubie to uczucie, gory moge przenosic :)

Pozdro i milego dnia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
No Tygrysku udało się wreszcie w treningiem, supcio. Jak śmigasz tak profesjonalnie te przysiady to dawaj filma, się poduczymy Ja wciąż siadam chyba ciut za wysoko, ale z czasem będzie lepiej. Od dziś postanowiłam nie tykać słodkiego, trzymaj kciuki. Tymczasem puchnę
Gratuluję awansu, tj. tego jego pierwszego pozytywnego etapu i życze cierpliwośći w czekaniu na następny etap.

Życzę szybkiego powrotu do systematycznych treningów i wyczyszczenia dietki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Hej Falusia nic tylko sie cieszyc, bedzimy wiecznie mlode hihi :)

Dzieki Zyrafciu teraz juz bede cwiczyc ladnie, diety nistety jeszcze nawet nie probuje czyscic. Jeszcze dwa weekendy beda naughty :) Nie da sie swietowac na diecie jak by nie bylo, a szykuje mi sie piekny wyjazd w bardzo waznej okazji )))))))) Ale po tym tez robie bana na slodycze. Za ciebie oczywiscie trzymam kciuki i bede dopingowac :)

Czekolada i slodycze sa okropne, ja potrafie dlugo nic nie tknac ale wystarczy ze zaczne i dupa blada wpadam w ciag, fakt ze mniej jem ale i tak za duzo. Trzeba ograniczyc do zerra bo to cholerstwo nie tylko w dupe idzie ale rowniez sprawia ze cialko traci jedrnosc blee.... Trzeba bedzie wrocic do raz na 2tyg jakis smakolyk :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Tygrysku dziękuję, a ja za Ciebie
Już teraz życzę udanych weekendów zatem i przyjemnego świętowania, ja również uważam podobnie jak Ty, że takie świętowanie przy ważnych okazjach rządzi się swoimi prawami.
Ale........pozostałe dni poza weekendami możesz już poczyścić
Ze słodyczami to u mnie jest tak, że albo wyrzucam całkiem z diety, na początku jest strasznie trudno, ale potem z loozem idzie, albo próbuje ograniczać i mi nie wychodzi niestety. Struktura ciałka strasznie cierpi przez te słodkośći, mi powróciła pomarańczowa skórka.........buuuu.

Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2010-02-17 12:13:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Zgadza sie Zyrafciu i bede czyscic, jak tylko wyjem ostatki, tym razem idzie wolno bo nie jem duzo na raz, cucierek czy dwa nawet nie codziennie, wiec nie jest az tak zle :) Sa rzeczy ktorych nie tknelam i jestem dumna, najgorzej jak sie dostanie cos co sie lubi, wtedy powolutku wyjadam. Paczuszke ptasiego mialam na 2mce, druga zostawilam w domu, dobrze ze mi sie do bagazu nie miescila hihi.

Ale mnie plecki po treningu bola :) pewnie wioslowanie sie odzywa :) dobrze niech sobie rosna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
jak plecki czujesz to dobrze
to jest to co Tygrysy lubią najbardziej

a ja sobie z jedzenia od poniedziałku niczego nie odmawiam, o!

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomocy: jak i co ćwiczyć??

Następny temat

Nowy plan do oceny

Wiecej