SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kolano, łąkotka, więzadło, ACL, rekonstrukcja

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 544434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 454 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1365
Ja jutro mam przyjecie na oddzial wiec watpie zeby jutro mi zrobili :)
Ty miales juz robione klasyczna i Ci sie zerwalo? Czy w drugim kolanie Ci walło?

Memento mori..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 79 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3444
Inolino,
Do samochodu wsiadłem po 2 tygodniach po operacji- fotel odsuniety na do tylu żeby jak najmniejsze zgięcie bylo...
Przez pierwsze 2 tyg nie obciązałem nogi.. 3 tydzien to było stopniowe obciazanie. po domu bez kul (ale cały czas w stabilizatorze) bylem w stanie chodzić wlaściwie po 4 tyg.

Natomiast wszystkie dłuższe spacery- np po parku czy lesie odbywam jeszcze z kulami- co prawda teraz moge juz bez kul chodzić to po parku- miekkim, nierównym podłożu mam chodzić z obiema kulami i starannie chodzic - krokim od pięty skupiając sie na prawidlowym chodzie

Kiper

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 213
kiper,
a bez problemow miales melen wyprost??
ja na poczatku mialam super, jednak potem cos zaczelo bolec, no i juz nie jest tak kolorowo

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 477 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2989
pewnie masz wysiek, to normalne i bedzie sie pojawial bardzo czesto mimo punkcji ktorych nie polecam,
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 49 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 83
a kiedy jezdziliscie na rowerze po rekonstr. acl, ale na dworze, nie stacjonarnym )
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 658
Do braiquin
Niestety moje więzadło się rozleciało z pierwszej rekonstrukcji
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 79 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3444
Nie nie miałem pełnego wyprostu na poczatku... bodajże 6 stopni mi brakowało- rehabilitant mi zmierzyl.. ale do jazdy samochodem wyprostu nie potrzebujesz....
a dziś mija 5 tydzień i zostałem na bieznię wpuszczony na 20 min wolnego chodu

Kiper

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 355 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4254
Ja na rowerku jeżdziłam koło 11 tygodnia.

rower-power

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 49 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 83
ja tez na poczatku mialam przeprost a potem juz nie. Ale stopni nikt mi nie mierzyl. dzieki bike 99- to moze niedlugo sie wypuszcze na rower, na razie cwicze na stacjonarnym ale taka pogoda ze chetnie bym na zewnatrz wyjechala a mi juz 10 tyg stuknelo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23
Witam noga jest nadal spuchnięta:) druga taka.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prozak a inne leki

Następny temat

pekniecie kosci promieniowej -pomocy.

electro
Polecane artykuły