SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Chcesz aby ktoś poprawił Twój plan ? Wklej go tutaj

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 166604

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16187
Jednym słowem: Dziękuje

"[...] jak się nie ma forsy, wszystko idzie jak k***ie w deszcz." - Julio Cortázar
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą, jedziesz zbyt wolno” - Sir Stirling Moss

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16187
Po zagłębieniu sie dokładniejszym mogła by być taka ostateczna wersja?

A
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi płasko 3s
Barki:
- Wyciskanie sztangi zza głowy 3s (zostawie 3s bo troszke bary mi odstają od reszty ciała bo nie robiłem ich przez 3 miesiące )
Tricepsy:
- Pompki na poręczach 2s
Plecy:
- Martwy ciąg 2s
- Podciąganie na drążku (podchwyt) 3s
Nogi:
- Prostowanie nóg w siadzie 3s Nie chce robić zbyt dużo ćwiczeń na nogi bo jeszcze w piłkę nożną troche gram i nie chce ich za bardzo przeciążać
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztanga (stojąc) 3s Zastanawiałem sie czy zamiast tego nie robić jednej serii ćwiczenia "21". Co wy na to?

B
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi na skosie 3s
Barki:
- Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 2s
- Unoszenie sztangi przodem 2s Chciałbym to zostawić bo z doświadczeń wiem ze to ćwiczenie zarąbiście na mnie działa, taki już mam organizm
Tricepsy:
- Wyciskanie francuskie stojąc 2s Jakoś wygodniej mi stojąc a różnicy aż tak dużej chyba nie ma?
Plecy:
- Podciąganie się na drążku (nachwyt) 3s
- Wiosłowanie sztangielką 2s
Nogi:
- Przysiady ze sztanga 3s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztangielkami (na przemian) 2s

"[...] jak się nie ma forsy, wszystko idzie jak k***ie w deszcz." - Julio Cortázar
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą, jedziesz zbyt wolno” - Sir Stirling Moss

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59190
Barki ok, moze byc i tak, ale wtedy bedzie mniejsza intensywnosc.

Na nogi nie jest duzo, 2 czy 3serie to az tak duzo? nie przesadzajmy

21 na bica odpada, nie przy takim stazu nie w takim planie.

Triceps, francuskie lezac, tylko lezac nie stojac, roznica jest i to wielka, francuskie lezac to jedno z najlepszych cwiczen na triceps, wspaniale rozwija sile

Plan masz poprawiony, niektore cw mozesz modyfikowac zmieniac zamieniac, ale podstawy trzymaj bez zmian.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16187
A
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi płasko 3s
Barki:
- Wyciskanie sztangi zza głowy 3s
Tricepsy:
- Pompki na poręczach 2s
Plecy:
- Martwy ciąg 2s
- Podciąganie na drążku (podchwyt) 3s
Nogi:
- Prostowanie nóg w siadzie 3s
- Wykroki 2s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztanga (stojąc) 2s

B
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi na skosie 3s
Barki:
- Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 2s
- Unoszenie sztangi przodem 2s
Tricepsy:
- Wyciskanie francuskie leżąc 2s
Plecy:
- Podciąganie się na drążku (nachwyt) 3s
- Wiosłowanie sztangielką 2s
Nogi:
- Przysiady ze sztanga 3s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztangielkami (na przemian) 2s


Czyli tak będzie wyglądać moja ostateczna wersja planu?

"[...] jak się nie ma forsy, wszystko idzie jak k***ie w deszcz." - Julio Cortázar
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą, jedziesz zbyt wolno” - Sir Stirling Moss

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59190
- Prostowanie nóg w siadzie 3s
uginanie lezac, nie prostowanie gdzies to przeoczylem.

i w kolejnosci ze najpierw wykroki i pozniej uginanie lezac.

Reszta ok

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16187
Oki dzięki, SOG dla ciebie

"[...] jak się nie ma forsy, wszystko idzie jak k***ie w deszcz." - Julio Cortázar
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą, jedziesz zbyt wolno” - Sir Stirling Moss

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6318



ups nie widac powtorzen prawym i pokaz obrazek jak by ktos chcial ocenic sorki
wiek 16
dieta : masa +200kacal

system : split partia 2xtydzien

maxy:
WL:70
Martwy ciąg:100

staż:4 miesiące

Zmieniony przez - smerfo w dniu 2008-10-18 21:09:52

Zmieniony przez - smerfo w dniu 2008-10-18 21:10:24<img src="">



Zmieniony przez - smerfo w dniu 2008-10-18 21:10:50

Zmieniony przez - smerfo w dniu 2008-10-18 21:11:20

Zmieniony przez - smerfo w dniu 2008-10-18 21:11:41

Zmieniony przez - smerfo w dniu 2008-10-18 21:38:49
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59190
Jesli cos ma byc do poprawy to rozpisz to. Bo przepisywac wszystkiego nikt za ciebie nie bedzie niestety.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 762 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17180
Płeć : Mężczyzna

Wiek : 17

Waga :72

Wzrost : 177

Cel treningowy : masa

Staż treningowy na siłowni : 11 miesięcy

Uprawiane inne sporty : wf szkolne

Dostęp do sprzętu: full osprzęt siłownia

Dieta : brak...

Przeciwskazania medyczne : nie ma

Zażywane suplementy : mono olimpu 300g



Wyciskanie sztangi 3 serie (barki)
Wyciskanie sztangi z klatki 2 serie (klatka)
Prostowanie ramion na wyciągu 2 serie (triceps)
Ściąganie drążka wyciągu do karku 3 serie (plecy)
Przysiady ze sztangą 3 serie (nogi)
Martwy na prostych nogach 3 serie (plecy)
Uginanie ze sztangą 2 serie (biceps)
Spięcia stojąc 3 serie (łydki)
Brzuch

1. taki trening codziennie?
2. 3 x 4 pow kazdego cwiczenia?
3. Ile powinny trwac odstepy miedzy seriami?
4. Czy kolejnosc jest dobra?

brałem z "[https://www.sfd.pl/PROPOZYCJA_PLANÓW_TRENINGOWYCH-t398495.html"]; 

Trwaj w tym co kochasz.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6318
KLATKA+TRICEPS+BARKI
wyciskanie sztangi płasko 45x10 50x8 55x8 60x6
wyciskanie sztangietek skos 13x10 15,5x8 17x10
rozpietki skos 7x12 10x8
wyciskanie sztangietek na barki 7x12 7x10 10x8
unoszenie w opadzie 7x12 7x10
wyciskanie francuskie sztangi leżąc 10x12 15x10 20x8
pompki tyłem (2serie max)

PLECY+NOGI+BICEPS
Siady ze sztanga 35x12 40x10 45x8
prostowanie nog na masyznie 40x12 60x8
wypychanie na suwnicy 40x12 60 x8
podicagnie się na drazku max max max
wiosło sztangą 20x12 25x10 30x8
martwy 40x12 60x10
uginanie ramion ze sztanga 10x12 12,5x10 15x10
uginanie siedzac 7x12 10x10

chodzi tez o kolejnosc cwiczen i dobór obciazenia np. w martwym ciagu
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Ostatczeny plan do wglądu i lekkich poprawek.

Następny temat

plan na mase part2.

electro
Polecane artykuły