SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to aby nie za ambitny plan?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam czy taki plan podczas redukcji fatu jest poprawny? Rozpisał mi go jeden instruktor na siłce. Ogólnie podszedł do tematu bardzo rzetelnie ale mam wątpliwości czy to nie zbyt obciążający zestaw jak na kogoś kto jest na siłowni po raz pierwszy.


Plan na 4-5 tygodni

Poniedziałek i środa:

Rozgrzewka cardio do 10min na wioślarzu treningowym

ściąganie drążka górnego 4s
maszyna Upper Back 3s
wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 4s
maszyna Chest Press 3s
maszyna Shoulder Press 3s
Wznosy sztangielek bokiem 3s
Uginanie ramion ze sztangą stojąc 3s
Wyprosty ramion z drązkiem wyciągu górnego

cardio 30-40 minut

piątek tylko cardio 40 min

Do tego oczywiście dieta.


Zmieniony przez - hateregs w dniu 2011-03-01 13:26:13
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za dużo maszyn jak na pierwszy plan. Poczytaj o FBW dla początkujących + oczywiście aeroby po każdym treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
>Za dużo maszyn jak na pierwszy plan. Poczytaj o FBW dla >początkujących + oczywiście aeroby po każdym treningu.

1. Żebym dobrze zrozumiał - to że ćwiczone są wszystkie mięśnie to ok tylko zamiast maszyn wolne ciężary?
2. Jakie mogą być skutki ćwiczeń zaproponowanych przez instruktora?
Nie chcę z nim też zbytnio polemizować bo wie znacznie więcej niż ja. Pomyśli jeszcze, że się gościu internetu naczytał i się mądraluje i mnie pogoni. O FBW sporo czytałem i z nim rozmawiałem. Jego zalecenia faktycznie obejmują wszystkie grupy mięśni. Na nogi na początek zalecił cardio zamiast ciężarów na siłowni żeby to zasiedziane cielsko ruszyć. Dla mnie laika brzmi to rozsądnie ale im więcej opinii tym więcej nauki i świadomości dla mnie.

Zmieniony przez - hateregs w dniu 2011-03-01 15:19:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie tak, wolne ciężary są lepsze na ogólny rozwój umięśnienia a przecież jak zrzucisz tłuszcz masa mięśniowa będzie istotna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki Massabitt

a może ktoś jeszcze coś od siebie doda?

Zmieniony przez - hateregs w dniu 2011-03-02 09:56:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do cwiczen po przerwie

Następny temat

Początek, plan do oceny !

WHEY premium